Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

OÜ Kontaktikeskus

Registrikood: 11724971

https://www.ee.kontaktikeskus.ee/
OÜ Kontaktikeskus on Eesti turul pikalt tegutsenud kõnekeskus. Tegeleme igapäevaselt klientide teenindamise ja nõustamisega ning oskusliku otsemüügiga telefoni teel. Kontaktikeskuses töötab ca 160 oma ala professionaali. Kontorid on paljudes Eesti linnades - Tallinn, Haapsalu, Paide, Pärnu, Jõhvi, Rapla, Kärdla, Valga, Võru ja Põlva. Meie ettevõtte eesmärk on suurepärane klienditeenindus ja oskuslik müük!

Müügikonsultant

Telefonimüügi Konsultant

Avaldati: 12.01.2021 - Tööpakkumise nr: 1436467

Tööülesanded

Otsime oma Võru müügitiimi jaoks uusi müügikonsultante, kelle igapäevatöö on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid Eestis tuntud tooteid ja teenuseid, sinna juurde kuulub ka klientide meeldiv ja professionaalne nõustamine. Töö toimub kodus või kontoris ja helistamisi teostatakse arvuti vahendusel.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
üldkeskharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea B2 - hea
Arvutioskus
algtase
e-posti kasutamine, interneti kasutamine
Muud nõuded
Sa ei pelga inimestele helistamist ja kontakti loomist, soovid arendada suhtemisoskust, oled kiire taibuga, aktiivne ja osav suhtleja, sul on positiivne enesehinnang, oled hea kuulaja ja sinus peitub võistleja hing, pead kinni kokkulepetest, oled kohusetundlik ja tead, mis on distsipliin, sul on hea diktsioon ja selge eneseväljendusoskus

Omalt poolt pakume

Meil on töö, mida saab teha väga paindliku töögraafikuga ja igaühele sobiva koormusega, ühildada väikeste laste või trennide ja miks mitte ka kooliga.
Pakume oma töötajatele tõhusaid müügi- ja tootekoolitusi. Anname endast kõik, et tööst huvitatu saaks müügi alal väga heaks.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 39
Kodus töötamise võimalus
Vabade töökohtade arv
3
Töötasu (bruto)
500-1000 EUR
Tööaeg
Täistööaeg, Osaline tööaeg (30 h nädalas)
võimalus töötada koormusega nii 40 h, 35 h või 30 h nädalas. L-P vabad
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kui otsid tööd, mis annab lisaks teenimise võimalusele ka eluks vajalikke kogemusi ning oskusi, siis tule ja pane ennast proovile müügis! Müük on hea viis kuidas tundma õppida erinevaid inimesi ning olema osav igas vestlusringis.

Kandideerimise tähtaeg
10.02.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Meriliis Kanarik, Müügitreener / tiimijuht, telefon: 53317989, e-post: meriliis [dot] kanarik [ä] kontaktikeskus [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi