Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Osaühing Jako Koolitus

Registrikood: 12067021

Jako Koolitus OÜ on loodud 2011 a. eesmärgiga pakkuda erinevaid täiskasvanud õppijate enesearengut toetavaid koolitusi ning aidata läbi psühholoogiliste individuaalnõustamiste leida inimestel sisemisi ressursse suurema tasakaalu saavutamiseks oma elus.

Müüginõustaja

Avaldati: 21.10.2019 - Tööpakkumise nr: 1399471

Tööülesanded

* kliendimotivatsiooni väljaselgitamine peale esmase müügipakkumise saamist;
* koolituste sihtgruppide kaardistamine, analüüs ja laiendamine;
* müügipakkumiste saatmine;
* klientide tagasisidest tulenevalt uute müügikoolitusideede genereerimine;
* oma töö eesmärgipärane analüüs ja tulemuslikkuse suurendamise planeerimine koostöös koolitusjuhiga.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
kutseharidus keskharidusega
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
vene keel - soovituslik B2 - hea B1 - keskmine
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Ootame hea kuulamisoskusega kohusetundlikku ja eesmärgile orienteeritud kandidaati, kes julgeb võtta ja jagada vastutust ning soovib panustada ettevõtte arengusse

Omalt poolt pakume

* meie ettevõtte valdkonnaspetsiifilist väljaõpet;
* võimalust töötada osalise koormusega ja/või kodukontoris;
* sõidu- ja telefonikompensatsiooni, kui töötad väljaspool Tartut;
* vaimse/füüsilise tervise säilitamiseks vajalikku kompensatsiooni (nt sportimine, massaaž, jooga, nõustamine jne).

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Eesti
Kodus töötamise võimalus
Vabade töökohtade arv
2
Töötasu
Põhipalk + individuaalne ja meeskonnapõhine boonustasu
Tööaeg
Täistööaeg, Osaline tööaeg (0,5)
Võimalus on töötada osaliselt kodukontoris täis- või osakoormusega.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kaaskiri (kuni 2000 tm), kus palume kirjeldada:
- Mis on Sinu peamised tugevused (nt senise töö- ja elukogemuse põhjal), mis aitavad Sul müüginõustajana edu saavutada?
- Milline on Sinu arvates hea müüginõustaja?
- Millised on Sinu ootused meile, et saaksid oma töös olla edukas?

Kandideerimise tähtaeg
11.11.2019
Vajalikud dokumendid
CV, kaaskiri
Kontakt
Marju Koor, Juhatuse liige, telefon: 525 3135, e-post: äTZeJOzÕedmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi