Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Muhu Noortekeskus

Registrikood: 75033321

Noorsootöötaja

Avaldati: 15.11.2021 - Tööpakkumise nr: 1474898

Tööülesanded

Noortele mitmekülgsete arengu võimaluste loomine ja noorte juhendamine;
turvalise keskkonna tagamine;
noorsootööga seotud projektide kirjutamine ja läbiviimine;
maakonna noortekeskuste ühisürituste organiseerimine ja osalemine.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile:
Erialane või sidusvaldkonna haridus või selle omandamine;
väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus ning pingetaluvus;
vastavus Lastekaitseseadus § 20 nõuetele;
valmisolekut töötada õhtul ja nädalavahetusel;

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus noortega;
• projektide kirjutamise ja juhtimise kogemus;
• noorsootöötaja kutsetunnistus.

Omalt poolt pakume

võimalusi eneseteostuseks ja täiendkoolitusteks;
kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda;
stabiilset sissetulekut 1050€ kuus/ bruto;
paindlikku täiskoormusega tööaega;
osa saamisest suuremast noorsootöötajate võrgustikust;
vaheldusrikast tööd maailma kõige ägedamate noortega!

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Saare maakond, Muhu vald, Liiva küla
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1049 EUR
Tööaeg
Täistööaeg
Tööaja planeerimine mõnevõrra paindlik. Eriürituste korral vaja töötada õhtuti ja nädalavahetustel
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri meilile: noortekeskus [ä] muhu [dot] ee hiljemalt 01.01.2022

Kandideerimise tähtaeg
01.01.2022
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Liia Ots, juhataja, telefon: 5145219, e-post: noortekeskus [ä] muhu [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi