Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Registrikood: 70005967

PRIA on Eesti Vabariigi Maaeluministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus. PRIA ülesandeks on riiklike toetuste ning Euroopa Liidu põllumajanduse ja maaelu arengu toetuste, Euroopa Kalandusfondi toetuste ja turukorralduslike toetuste andmise korraldamine, seadusega ettenähtud põllumajandusega seotud riiklike registrite ja muude andmekogude pidamine, nende andmete töötlemine ning analüüsimine. Meie missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

Otsetoetuste osakonna kontrollibüroo peaspetsialist (määratud ajaks)

Avaldati: 05.11.2020 - Tööpakkumise nr: 1431236

Tööülesanded

Peaspetsialisti töö sisuks on maaelu arengukava pindala- ja loomatoetuste (poollooduslike koosluste hooldamise toetus, loomade heaolu toetus) menetlemise ettevalmistamine (juhendmaterjalide väljatöötamises osalemine, infosüsteemide arendamine) ja menetlemine. Kvaliteedikontrollide teostamine, koolituste ettevalmistamine ja läbiviimine, osalemine uute toetusskeemide väljatöötamise protsessis, ametlike dokumentide ja kirjade koostamine, suhtlemine toetuste taotlejatega ning kontrolliprotsessis osalevate teiste ametkondadega. Töö käigus tuleb ette lähetusi Eesti piires.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Otsime inimest, kes suudaks iseseisvalt töötada seadusandlike aktidega, oskaks tööd teha nii iseseisvalt kui ka meeskonnas, loogiliselt arutleda ja näha detaile, kuid ei unustaks suurt pilti. Sobiv kandidaat on kannatlik süveneja, avatud suhtleja, otsustus- ja arenemisvõimeline, täpne ning initsiatiivikas.

Edukal kandidaadil on soovitatavalt kõrgharidus (põllumajanduslik), heal tasemel kontoritarkvara kasutamise oskus, väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, hea inglise keele oskus, hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus, B-kategooria juhiload.

Kasuks tuleb põllumajanduses töötamise kogemus, ülevaate omamine Eesti põllumajandusest ning Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika põhimõtetest, teadmised infosüsteemide arendamisest ning huvi antud valdkonna vastu

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd toredas ja toetavas meeskonnas, tööalast juhendamist, 35 kalendripäeva põhipuhkust aastas, täiendavat motivatsioonipaketti, kust igaüks leiab endale midagi sobivat.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 4
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1100 EUR
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajaline
määratud ajaks, kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva teenistuja naasmiseni.
Tööle asumise aeg
jaanuar 2021

Kandideerimise info

Kandideerimisavaldus ja CV palume saata aadressil konkurss [ä] pria [dot] ee hiljemalt 22. novembriks 2020.

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks.
Täpsem teave https://www.pria.ee/isikuandmete-tootlemine.

Töö sisu kohta annab infot: Liina Peetsu (kontrollibüroo juhataja), Liina [dot] Peetsu [ä] pria [dot] ee, telefon 737 1321

Kandideerimise tähtaeg
22.11.2020
Vajalikud dokumendid
muu, CV
kandideerimisavaldus
Kontakt
Liisi Kase, värbamisspetsialist, telefon: 737 1343, e-post: konkurss [ä] pria [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi