Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

SOS Lasteküla Eesti Ühing

Registrikood: 80088606

SOS Lasteküla Eesti Ühing on mittetulunduslik heategevusorganisatsioon, mis tegeleb pere kaotanud ja pere kaotamise ohus olevate laste tervikliku arengu tagamisega ning laste õiguste edendamisega. Eestis tegutsevad SOS lastekülad Keilas, Põltsamaal, Narva-Jõesuus ja Juurus ning SOS Noortekodud Tallinnas ja Keilas.

Pereabiline Keilas

Avaldati: 08.08.2019 - Tööpakkumise nr: 1392601

Tööülesanded

Pereabiline asendab perevanemaid nende vabade päevade ajal, tagades lastele igakülgse hoolitsuse: korraldab perevanemate eemaloleku ajal igapäevast pereelu sh. tegeleb lastega, hoiab korras kodu, valmistab toidu jmt.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
üldkeskharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
Muud nõuded
Töö pereabilisena eeldab pühendumist, küpsust ja paindlikkust, väga head suhtlemisoskust ning iseseisvust ja tahet panustada laste arengusse.
Ootused kandidaadile:
soov pühenduda lastele;
valmisolek pikajaliseks töösuhteks;
vähemalt keskharidus, kasuks tuleb pedagoogiline või sotsiaaltöö alane haridus;
hea eesti ja vene keele oskus;
kasuks tuleb varasem töökogemus laste ja noortega

Omalt poolt pakume

SOS Lasteküla Eesti ühing pakub omalt poolt pikaajalist ja stabiilset eneseteostusvõimalust. Pereabilisi ootab töö, millel on tähendus kogu ühiskonna jaoks, väljaõpe ja tugi rahvusvahelise organisatsiooni poolt ning töö eest vääriline tasu. Toetame spordiga tegelemist ja kaugemalt tulijatele pakume transporditoetust

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Eesti, Töökoht asub Keilas
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri märgusõnaga "pereabiline"e-posti aadressil signe.toom@sos-lastekyla.ee hiljemalt 31.08.2019.

Kandideerimise tähtaeg
31.08.2019
Vajalikud dokumendid
motivatsioonikiri, CV
Kontakt
Signe Toom, e-post: ymNqeTzhJqeqIhzqümÕShzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi