Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Põltsamaa Vallavalitsus

Registrikood: 77000358

Põltsamaa Halduse juhataja

Avaldati: 08.05.2020 - Tööpakkumise nr: 1414129

Tööülesanded

Põltsamaa Haldus on Põltsamaa Vallavalitsuse hallatav asutus, mille tegevuse eesmärgiks on Põltsamaa valla ameti- ja hallatavatele asutustele tingimuste loomine nende põhifunktsioonide täitmiseks ja vallavara efektiivne ning säästlik kasutamine.

Juhataja ülesandeks on Põltsamaa Halduse tegevuse korraldamine ning asutuse majandus- ja finantstegevuse eest vastutamine. Teenistusülesannete täpsem kirjeldus on Põltsamaa Halduse juhataja ametijuhendis Põltsamaa valla veebilehel www.poltsamaa.ee.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 2 aastat
Haridustase
rakenduskõrgharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile:
- kõrgharidus;
- vähemalt 2-aastane juhtimisalane töökogemus;
- dokumentide ja ametikirjade koostamise ja vormistamise oskus;
- heal tasemel arvuti kasutamise oskus;
- hea analüüsi- ja planeerimisvõime ning tehniline taip;
- algatus-, otsustus- ja vastutusvõime, hea pingetaluvus;
- suhtlemis- ja eneseväljendusoskus ning empaatiavõime;
- B-kategooria juhiloa olemasolu ja autojuhtimise oskus.

Omalt poolt pakume

- põhipalka 1800 eurot kuus (bruto), katseajal kuni 10% põhipalgast madalam;
- 35 kalendripäeva põhipuhkust;
- huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;
- paindlikku tööaega.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Jõgeva maakond, Põltsamaa vald
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1800-1800 EUR
- põhipalk 1800 eurot kuus (bruto), katseajal kuni 10% põhipalgast madalam
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Konkursil osalemiseks esitatavad dokumendid:
- kandideerimisavaldus;
- elulookirjeldus (CV), sh töö- või teenistuskäik;
- motivatsioonikiri, miks soovitakse kandideerida (kuni 2 lk A4 formaadis);
- muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Dokumendid esitada digitaalselt allkirjastatult hiljemalt 24. mail 2020 e-posti aadressil info@poltsamaa.ee, märkides e-kirja pealkirjaks „Põltsamaa Halduse juhataja konkurss“.
Lisainfo: abivallavanem Karro Külanurm, e-post karro.kulanurm@poltsamaa.ee, telefon 505 7909.

Kandideerimise tähtaeg
24.05.2020
Kontakt
Karro Külanurm, abivallavanem, telefon: 505 7909, e-post: ÕzNNedÕ@hzT@NgJyehüqzgzzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi