Haridus- ja Noorteamet

Registrikood: 77001292

Haridus- ja Noorteamet (Harno) tegeleb Eesti riigi haridus- ja noortepoliitika rakendamisega. Meie eesmärk on pakkuda Eesti inimestele kvaliteetseid, kaasaegseid ja kõigile võrdselt kättesaadavaid haridusvõimalusi. Soovime, et iga inimene saaks luua endale personaalse õpitee kogu elukaareks.

Psühholoog

Avaldati: 08.04.2021 - Tööpakkumise nr: 1444547

Tööülesanded

• Laste ja noorte psühholoogiline hindamine, nende vajaduste ja võimaluste väljaselgitamine;
• Hindamistulemuste analüüsimine, tagasiside andmine ja nõustamiskokkuvõtete koostamine;
• Tõhusate tugiteenuste, võimetekohase õppekava, -vormi, -materjali ja õpistrateegiate soovitamine, täiskasvanute nõustamine lapse arengu- ja õpikeskkonna kujundamisel;
• Piirkondlikus võrgustikutöös, teavitus- ja arendustegevustes osalemine.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Haridustase
magister
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Muud nõuded
Meie ootused kandidaadile:
• erialane magistrikraad või sellega võrdsustatud kraad;
• eelnev erialane töökogemus;
• soovitavalt teadmised ja kogemused haridusvaldkonnast;
• hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, korrektsus;
• meeskonnatöö oskus;
• oled kiire kohaneja ka pingelises olukorras;
• kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus

Omalt poolt pakume

Meil on hea töötada, sest väärtustame paindlikku töökorraldust ja pakume 56 päeva põhipuhkust. Peame oluliseks töötajate arengut, tervist, perekonda, tunnustamist ning häid töövahendeid ja -keskkonda. Sind ootab toetav üle-eestiline õppenõustajate võrgustik, mitmekülgne ja vastutusrikas töö ning suurepärased võimalused ennast koolitada ja arendada. Kokkuleppel on meil osaliselt võimalik töötada ka kaugtööna.

Vajame psühholoogi, kes teenindaks eelkõige Rajaleidja Võru ja Põlva piirkonda.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Võru maakond, Võru linn
Kodus töötamise võimalus
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1550-1700 EUR
Tööaeg
Täistööaeg
Kokkuleppel võimalik ka osakoormusega töö.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kui Sul on küsimusi, siis nendele vastab õppenõustamisteenuste osakonna Kagu-Eesti büroo juhataja Mereli Mändmets telefonil 5697 7281 või aadressil mereli [dot] mandmets [ä] harno [dot] ee

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressi CV.ee või meie kodulehe
https://harno.ee/tule-toole kaudu hiljemalt 30.04.2021. a.

Tööle asumine kokkuleppel.

Kandideerimise tähtaeg
30.04.2021
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Ülle Velt, personalipartner, telefon: 5207387, e-post: yllevelt [ä] gmail [dot] com
Kandideerimiskeskkonna link

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi