Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Välisministeerium

Registrikood: 70002526

Rahandusosakonna peadirektor

Avaldati: 15.11.2019 - Tööpakkumise nr: 1401711

Tööülesanded

Rahandusosakonna peadirektor koordineerib ministeeriumis tegevuspõhist eelarvestamist ja finantsjuhtimist ning osaleb strateegilise planeerimise ja kvaliteedijuhtimise korraldamisel. Rahandusosakonna peadirektori võtame tööle avaliku teenistuse seaduse alusel haldusküsimuste asekantsleri alluvusse.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 5 aastat
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Muud nõuded
Meie ootused Sinule:
• varasem töökogemus avalikus sektoris strateegilise planeerimise või finantsjuhtimise valdkonnas vähemalt 5 aastat
• kõrgharidus, soovitavalt avaliku halduse või majandusalane
• inimeste või protsesside juhtimise kogemus
• tegevusvaldkonna õigusaktide ja riigi planeerimisprotsessi väga hea tundmine
• väga hea eesti ja inglise keele oskus (C1)
• väga hea planeerimisoskus ja analüütiline mõtlemine
• tahe ja julgus juhtida muudatusi
• valmisolek riigisaladuse loa taotlemiseks

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle võimalust mitmekesistada oma töökogemust tegevuspõhise eelarve juurutamisel ja finantside juhtimisel erinevates riikides, kus on Eesti välisesindused, kinnisvara investeeringud ja arengukoostöö projektid. Sulle allub kaheksa inimest nii peamajas Tallinnas, Brüsselis, Moskvas ja Washingtonis. Töökabinet asub Tallinna kesklinnas ja põhipuhkuse kestus on 35 päeva.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Islandi väljak 1
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Palume kandideerimiseks saata e-posti aadressile personaliosakond@mfa.ee eestikeelse elulookirjelduse (CV), motivatsioonikirja koos palgasooviga ja kõrgharidust tõendava dokumendi koopia.

Kandideerimise tähtaeg
05.12.2019
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
spetsialist, telefon: 6377320, e-post: ymNqeTzhäeqzÕeTDJgZzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi