Välisministeerium

Registrikood: 70002526

Riigihangete peaspetsialist

Avaldati: 02.07.2021 - Tööpakkumise nr: 1456167

Tööülesanded

Uus taaste- ja vastupidavuse rahastamisvahend (RRF) on 750 miljardi euro suuruse EL-i taasterahastu "NextGenerationEU" peamine osa. Taastekava eesmärk on leevendada koroonaviiruse pandeemia majanduslikku ja sotsiaalset mõju ning muuta Euroopa majandused ja ühiskonnad kestlikumaks ja vastupanuvõimelisemaks, ning valmistada neid paremini ette rohe- ja digipöördega kaasnevateks probleemideks. Kõikide Eesti asutuste, sh. Välisministeeriumi kavadest taasterahastu raames saab lugeda siit: https://rrf.ee/eesti-taastekava/; https://rtk.ee/toetusfondid-ja-programmid/euroopa-liidu-valisvahendid/2021-2027-planeerimine.
Seoses eelseisva taasterahastu tegevuse laienemisega on Välisministeeriumi haldusosakonda oodatud Eesti ettevõtteid toetama

RIIGIHANGETE PEASPETSIALIST

Riigihangete peaspetsialisti peamiseks ülesandeks on taasterahastu reformidega seotud riigihangete läbiviimine ning taasterahastu reformide vastavuse tagamine riigihangete ja riigiabi reeglistikule. Detailsemalt on tööülesanneteks riigihangete hankeplaani koostamine, riigihankedokumentide ettevalmistamine ja haldamine, riigihangete korraldamisega seotud toimingute teostamine ning lepinguprojektide ettevalmistamine.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Muud nõuded
Meie ootused Sinule
• kõrgharidus;
• head teadmised ja praktilised kogemused riigihangete valdkonnast;
• teadmine, kuidas oma tööd tulemuslikult teha, julgus küsida ja soov saada asjadest sisuliselt aru;
• eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel (C1), soovitavalt teiste võõrkeelte oskus

Omalt poolt pakume

Mida pakume
• mitmekülgseid väljakutseid erinevate riigihangete ettevalmistamisel ning korraldamises taasterahastu projekti raames;
• koostööd teiste avaliku, era- ja kolmanda sektori esindajatega;
• võimalust osaleda taasterahastu alareformide strateegia loomisel;
• öelda sõna sekka protsesside ja tegevuste eelarve juhtimises;
• seda kõike kuni viieaastase tähtajaga töölepingu raames.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 9
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajaline
kuni 5 aastat
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palume
saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga kandideerin [ä] mfa [dot] ee hiljemalt 25.07.2021.

Lisainfo: Jaanus Karv, 637 7134, Margus Rava 637 7211

Kandideerimise tähtaeg
25.07.2021
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Värbamisspetsialist, e-post: kandideerin [ä] mfa [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi