Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Pärnu Linnavalitsus

Registrikood: 75000064

Kohalik omavalitsus.

Sotsiaalkonsultant

Avaldati: 14.01.2020 - Tööpakkumise nr: 1405854

Tööülesanded

Ametniku peamisteks tööülesanneteks on Mai ja Raeküla piirkonna sotsiaalset abi vajavatele isikutele ja peredele toimetulekuraskuste ennetamiseks, kõrvaldamiseks või kergendamiseks abi osutamine ja sotsiaalsete erivajadustega isiku sotsiaalsele turvalisusele, arengule ja ühiskonnas kohanemisele kaasaaitamine.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
rakenduskõrgharidus
Hariduse valdkond
sotsiaaltöö ja nõustamine
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile:
kõrgharidus, soovitavalt sotsiaaltööalane;
väga hea suhtlemis-, väljendusoskus, iseseisvus, täpsus ja kohusetunne;
väga hea pingetaluvus, algatus-,otsustus- ja vastutusvõime;
hea arvutioskus. Kasuks tuleb: varasem töökogemus sotsiaalvaldkonnas ja/ või avalikus teenistuses,
vene keele oskus

Omalt poolt pakume

Erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd; eneseteostamise ja –täiendamise võimalust antud valdkonnas; avaliku teenistuse seadusega ettenähtud soodustusi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Metsa tn 14, Pärnu Mai hoolekandekontor
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
veebruar 2020

Kandideerimise info

Elulookirjeldus ja motivatsioonikiri palume saata hiljemalt 27. jaanuaril 2020 Pärnu linnavalitsusele aadressil Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn või e-postile: personal@parnu.ee, märgusõna “sotsiaalkonsultant". Info telefonil 444 8228.

Kandideerimise tähtaeg
27.01.2020
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Tiia Aur, telefon: 4448228, e-post: ymNqeTzhJyzNT@dmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi