Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Võnnu Keskkool

Registrikood: 75011197

Sotsiaalpedagoog

Avaldati: 23.10.2020 - Tööpakkumise nr: 1430049

Tööülesanded

Võnnu Keskkool otsib oma meeskonda sotsiaalpedagoogi koormusega kuni 1,0. Töö sisuks on kohanemis-, käitumis- ja õpiprobleemidega õpilase tegutsemisvõime ja toimetuleku toetamine läbi last ümbritseva võrgustiku koostöö.

Soovime, et kolleeg panustaks koostöiselt nii koolikogukonnas kui Kastre valla organisatsioonidega koostöös probleemide ennetamisesse, hindamisse, vastavate sekkumiste nõustamisesse ja konsulteerimisse.

Koolisotsiaalpedagoog on ametikaaslaste võrgustiku aktiivne liige, rakendab oma kutseoskusi ja teadmisi igale õpilasele või grupile nende eripärast lähtuvalt. Samuti on olulisel kohal eetiliste põhimõtete ja konfidentsiaalsuse nõuete järgimine.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Edukas kandidaat vastab õpetaja kvalifikatsiooninõuetele, on avatud haridusinnovatsioonidele ja valmis seda juhtima, on leidlik digivahendite kasutamisel ja õpetamisel, teeb meelsasti meeskonnatööd ning on väga hea suhtleja, oskab vähemalt üht võõrkeelt, on korrektne töös dokumentidega, peab kinni tähtaegadest, suudab iseseisvalt otsustada ja vastutada, on hea pingetaluvusega ja positiivse töösse suhtumisega.
Kasuks tulevad kogemused digivaldkonnas koolitajana, organisatsioonides arendusprotsessidesse panustajana ning nõustajana

Omalt poolt pakume

Alustavale kolleegile pakume mentori tuge ja paindlikku tööaja korraldust, sõbralikku kollektiivi, maitsvat toitu ja koolikeskkonna võimalusi sportimisel ning enese arendamisel.

Võnnu Keskkool on arengukeskkond õppijatele alates 1. klassist kuni gümnaasiumiastme lõpuni. Meie eesmärgiks on õpilaste arengu toetamine kaasaegse õpikeskkonna, tugisüsteemide ja mitmekülgse huvitegevuse kaudu.
Üheskoos õpime kõik, ka koolipere täiskasvanud liikmed, et olla enesetäiendamist väärtustav professionaalne kaader.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Kastre vald, Võnnu alevik, Tartu tn 34, Võnnu Keskkool
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Avaldus, motivatsioonikiri ja CV palun esitada e-posti teel aadressil valdek [dot] rohtma [ä] vonnu [dot] edu [dot] ee. Täpsem informatsioon: 5349 6837.

Kandideerimise tähtaeg
08.11.2020
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Valdek Rohtma, Direktor, telefon: +372 749 2481, e-post: valdek [dot] rohtma [ä] vonnu [dot] edu [dot] ee
Kandideerimiskeskkonna link
https://www.vonnu.edu.ee/et/toopakkumised

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi