Ettevõtte nimi
Põlva Vallavalitsus
Registrikood
75038581

Sotsiaaltööspetsialist

Sisestatud 02.01.2018 - Tööpakkumise nr: 1335583

Tööülesanded

Sotsiaaltööspetsialist ametikoha eesmärk (asukohaga Ahja teenuskeskuses) on toetuste taotluste vastuvõtmine, sotsiaalabi ja sotsiaalhoolekande küsimuste lahendamine, isikute teenindamine vastuvõtukohtades vastavalt vastuvõtuaegadele

Omalt poolt pakume

vaheldusrikast tööd, palju suhtlemist erinevate inimestega ning toetavaid kolleege

Nõuded kandidaadile

Haridustase
Bakalaureus
Hariduse valdkond
sotsiaaltöö ja nõustamine
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Juhtimisõigus
B kategooria
Muud nõuded

Nõudmised kandidaadile:
- erialane kõrgharidus
- eesti keele valdamist kõrgtasemel ning soovituslikult ühe võõrkeele oskust
- valdkonna töökogemus
- valdkonna õigusaktide põhjalik tundmine ja rakendamise oskus
- oskust kasutada teenistuskohal vajalikke arvutiprogramme ja andmekogusid
- väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
- B-kategooria juhilubade olemasolu

Edukas kandidaat on:
- vastutustundlik, korrektne ja täpne
- väga heade koostöö- ja suhtlemisoskustega
- väga hea pingetaluvusega
- loov ja initsiatiivikas

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Põlva maakond, Ahja vald, Ahja alevik, Illimari tn 6
Töökohtade arv
1
Töötasu

Tööaeg
Täistööaeg
Vahetustega töö
Ei
Töösuhte kestvus
Tähtajatu
Kandideerimise tähtaeg
16.01.2018
Tööle asumise aeg
Nii pea kui võimalik

Kandideerimise info

- avaldus, mis sisaldab kirjeldust kandidaadi motivatsiooni kohta ametikohale asumiseks
- elulookirjeldus
- haridust tõendavate dokumentide koopia
- muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Täiendav info:
Helen Metsma
sotsiaalosakonna juhataja
helen.metsma@polva.ee
799 9747

Sirje Tobreluts
abivallavanem
sirje.tobreluts@polva.ee
799 9484

Vajalikud dokumendid
muu
Dokumendid palume saata hiljemalt 16.01.2018 digitaalselt allkirjastatuna elektronposti aadressile info@polva.ee

Kontaktisik

Telefon: 799 9471 ; E-mail: helen.metsma@polva.ee