Pärnu Linnavalitsus

Registrikood: 75000064

Kohalik omavalitsus.

Spordinõunik

Avaldati: 02.07.2021 - Tööpakkumise nr: 1456117

Tööülesanded

Ametikoha põhieesmärgiks on spordivaldkonna arendamine, kureerimine ja koordineerimine; spordiklubide toetamine ja nõustamine; toetuste korraldamine; koostöö teiste spordiorganisatsioonidega.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
rakenduskõrgharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
vene keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile:
• kõrgharidus (soovitavalt sporditöö valdkonnas);
• algatus- ja otsustusvõime;
• väga hea meeskonnatöö-, suhtlemis- ja väljendusoskus;
• täpsus ja kohusetunne;
• digitehnoloogiate kasutamise oskus;
• vähemalt ühe võõrkeele oskus (soovitavalt inglise keel).

Kasuks tuleb:
• Pärnu linna spordikorralduse ja spordiaktiivi tundmine;
• suutlikkus lahendada töös ettetulevaid väljakutseid; digitehnoloogia abil (digiarenduste initsieerimine);
• autojuhiloa olemasolu;
• vähemalt 2-aastane töökogemus sporditöö juhtimise või korraldamise valdkonnas;
• omavalitsuses töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

Huvitavat ja mitmekesist tööd; eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas; meeldivat ja sõbralikku meeskonda; 35 kalendripäeva puhkust.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Sepa tn 16
Kodus töötamise võimalus
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Elulookirjeldus ja motivatsioonikiri palume saata hiljemalt 23. mail 2021 Pärnu linnavalitsuse või e-posti aadressile personal [ä] parnu [dot] ee. Märgusõna “spordinõunik ”. Info telefonil 444 8228

Kandideerimise tähtaeg
25.07.2021
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Tiia Aur, personali peaspetsialist, telefon: 4448228, e-post: personal [ä] parnu [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi