Pärnu Linnavalitsus

Registrikood: 75000064

Kohalik omavalitsus.

Teedespetsialist

Avaldati: 29.06.2020 - Tööpakkumise nr: 1418629

Tööülesanded

Ametniku peamisteks tööülesanneteks on Pärnu linnas teede ja tänavate teehoiu (teetööde kavandamine, ehitamine ja remontimine, teehooldus) korraldamine, järelevalve ja teeregistri pidamine.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 3 aastat
Haridustase
rakenduskõrgharidus
Hariduse valdkond
transport, logistika
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile:
» tehniline kõrg- või eriharidus, soovitavalt teede-, ehitus- või transpordialane
» vähemalt 3-aastane erialane töökogemus
» väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus, pingetaluvus, otsustus- ja vastutusvõime
» b-kategooria juhiluba
» hea arvutioskus

Kasuks tuleb:
» avalikus sektoris töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

Omalt poolt pakume:
» erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd
» eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas
» 35 kalendripäeva puhkust

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Suur-Sepa tn 16
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
august 2020

Kandideerimise info

Motivatsioonikiri ja elulookirjeldus saata hiljemalt 26. juuliks 2020 Pärnu linnavalitsuse e-posti aadressile personal@parnu.ee Märgusõna ”teedespetsialist ” Info telefonil 444 8302

Kandideerimise tähtaeg
26.07.2020
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Veronika Fedotova, personalispetsialist, telefon: 4448270, e-post: ymNqeTzhJyzNT@dmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi