AS HOOLEKANDETEENUSED

Registrikood: 10399457

http://www.hoolekandeteenused.ee
AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 2000 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad. Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Töötame paindlikult ja tulemustele orienteeritult pidades silmas oma klientide vajadusi. Kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga.

Meie juures saad end teostada igapäevatöös või osaledes erinevates arendusprojektides. Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa või tule tutvuma meie tööga.

Tegevusjuhendaja asendaja

Ajutine töö Rakvere, Tapa ja Kunda üksustes

Avaldati: 26.03.2020 - Tööpakkumise nr: 1411702

Tööülesanded

Tegevusjuhendajate abilise eesmärk on asendada meie töölt eemalviibivaid tegevusjuhendajaid või toitlustusteenindajaid, et meie kliendid oleksid toetatud ja abistatud nende päeva veetmisel (toidu valmistamine, tubade koristamine, pesu pesemine, töötegevused, hügieenitoimingud jne).

Nõuded kandidaadile

Haridustase
üldkeskharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
Arvutioskus
algtase
Muud nõuded
Oled inimesena empaatiline, tasakaalukas, järjepidev ja kohusetundlik, samuti aktiivne, hea suhtleja ja kiire kohanemisvõimega meeskonnatöötaja

Omalt poolt pakume

Toetavat tiimi ning väljaõpet ja täiendkoolitusi; hubast töökeskkonda; vahvaid ühisüritusi koos perega ning toetusi erinevatel elusündmustel

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond
Vabade töökohtade arv
3
Töötasu
palk 5.40 eurot (bruto) tunnis
Tööaeg
Täistööaeg
Vahetused on kuni 12 tunni pikkused
Vahetustega töö
Jah (Sisaldab öövahetusi)
Töösuhte kestus
Tähtajaline
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
24.04.2020
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Tiimitöö juht, telefon: 51947362, e-post: jzN3zgäTmJfeehmÕzTDmümmT@qmDdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi