Osaühing SF Pandivere

Registrikood: 10127457

Tegeleme seakasvatusega alates sigade seemendusest kuni lihatoodete ja kulinaariatoodete valmistamiseni meie omast sealihast. Meil on omad firmapoed , kus me müüme omakasvatatud ja omavalmistatud tooteid. Nüüd tegeleme ka lambakasvatusega ja pakume ka erinevaid lambalihatooteid tallelihast. Meie kauplused asuvad Vasulas , Ahjal, Lõunakeskuse juures, Annelinna prismas ja Sepa keskuses.

Tehnoloog - tootmisjuht

Lapsehoolduspuhkuse asendajaks

Avaldati: 17.01.2020 - Tööpakkumise nr: 1406299

Tööülesanded

Tootmistegevuse planeerimine ja koordineerimine, eesmärgipärane juhtimine; enesekontrollsüsteemi loomine ja haldamine; tellimuste kvaliteetse, õigeaegse ja efektiivse täitmise tagamine; toodangu kvaliteedi tagamine ja tootmiskulutuste optimeerimine; toorme, lõpetamata toodangu ja valmistoodangu arvestus, kontroll ning koguste analüüsimine ja järgnevateks perioodideks prognooside koostamine; toorme, lõpetamata toodangu ja valmistoodangu soetamise, säilimise ja nende haldamisega seotud tegevuste organiseerimine; toorme kasutamise pidev analüüsimine, ettepanekute tegemine toorme efektiivseks kasutamiseks; pool- ja valmistoodangu tehnobiokeemiline ja mikrobioloogiline kontrollimine; ettevõtte tootmisprotsessi häireteta tagamiseks materjalide, asjade ja seadmete soetamine; tarbijate häireteta ja kvaliteetse toodanguga varustamise korraldamine; osalemine toodangu hinnaarvutuste ning ettevõtte poolt pakutavate kaupade ja teenuste hinnakirja koostamisel; tootmisega seotud dokumentatsiooni arhiveerimise korraldamine; klientide ja koostööpartneritega suhete loomine, hoidmine ja arendamine; alluva personali ja alltöövõtjate tegevuse ja muude ressursside planeerimine ja organiseerimine ning töötulemuste kontrollimine; personalile töögraafikute koostamine ning nende kooskõlastamine; personali puhkuste ajakava koostamine ja sellest kinnipidamise jälgimine; oma tööülesannete täitmiseks vajalike dokumentide koostamine; aruandluse koostamine ja esitamine.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
vene keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Igapäevane arvuti kasutaja, oskus läbi viia keerukamaid otsinguid internetist ning kasutada levinumat kontoritarkvara (nt OpenOffice, MS Excel). Kasuks tuleb majandustarkvara EEVA tundmine.
Muud nõuded
Isikuomadused: analüüsivõime, eneseinitsiatiiv, otsustamisjulgus, vastutustunne, korrektsus, täpsus, oskus suhelda kolleegide ja klientidega

Omalt poolt pakume

Toredaid ja abivalmis kolleege; vajadusel ametikorterit; väljaõpet kohapeal.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu vald, Vasula alevik, Rotaks Lihapood
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajaline
Tööle asumise aeg
mai 2020

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
29.02.2020
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Aare Kalson, Juhatuse liige, telefon: 5050425, e-post: zzNmJNeüzÕqdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi