Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Kaitsevägi

Registrikood: 70008641

Kaitsevägi on Vabariigi Valitsuse alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud täidesaatva riigivõimu asutus, mis asub Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväge juhib Kaitseväe juhataja.
Eesti riigikaitse on üles ehitatud totaalkaitse printsiibil ja riigikaitse eesmärk on säilitada Eesti iseseisvus ja sõltumatus, tema maa-ala, territoriaalvete ning õhuruumi lahutamatu ja jagamatu terviklikkus, põhiseaduslik kord ning rahva turvalisus. Riigikaitse juhtimisstruktuur tagab Kaitseväe valmisoleku rahuajal ja kriisiolukordades. Kaitsevägi teostab sõjalist kaitset.

Toitlustuskompleksi spetsialist

Avaldati: 31.08.2021 - Tööpakkumise nr: 1464002

Tööülesanded

Toitlustuskompleksis toitlustamise organiseerimine; menüüde ja kalkulatsioonide koostamine; dokumentide menetlemine; toitlustatavate registreerimine ja aruandluse koostamine; inventari haldamine.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
üldkeskharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
Muud nõuded
Vähemalt keskharidus; head teadmised toiduhügieenist ja toiduainete käsitlemisest; menüüde koostamise oskus; teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid Word, Excel ja PowerPoint) ja andmebaaside kasutamise oskus; valmisolekut taustakontrolli läbimiseks.
KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE: inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil; programmide BUUM, Elkis, Axapta, postipoiss kasutamise oskus

Omalt poolt pakume

Põhipuhkust 35 päeva aastas; 1 vaba päev kvartalis; stabiilset sissetulekut; tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne); usaldusväärset ja kindlat töösuhet; arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi; meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond, Tapa vald
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1250-1250 EUR
Tööaeg
Täistööaeg
E-R 08.00-17.00
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Tapa toitlustuskompleks Liina Lehemets /Tel 7174624. Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

Kandideerimise tähtaeg
15.09.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Ly Joakit, Värbaja, telefon: 5309 9273, e-post: Ly [dot] Joakit [ä] kra [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi