Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Tööinspektsioon

Registrikood: 70001969

http://www.ti.ee
Tööinspektsioon on Sotsiaalministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis teostab riiklikku järelevalvet ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.Tööinspektor

Avaldati: 15.11.2019 - Tööpakkumise nr: 1401689

Tööülesanded

Pakume tööd tööinspektorile, kelle peamiseks kontrollimise suunaks on tootmis- ja tööstusettevõted.
Tööinspektori põhiülesanne on teostada riiklikku järelevalvet tööohutust reguleerivate õigusaktide täitmise üle töökeskkonnas ning kohaldada riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses. Vajadusel viia läbi kohtuvälise menetlejana ka väärteomenetlusi seaduses ettenähtud juhtudel ja korras.

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 3 aastat
Haridustase
rakenduskõrgharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
vene keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Ootame oma meeskonda tootmis- ja tööstusvaldkonda hästi tundvat spetsialisti, kellel on huvi tööohutuse valdkonna vastu ning kes on valmis aitama kaasa töökeskkonna ohutuks muutmisele ja tööelu kvaliteedi tõstmisele. Kandideeri meile tööinspektoriks, kui Sul on kõrg- või kutseharidus inseneriteadustes, tehnoloogias vms ja vähemalt 3. aastane töökogemus tootmis- ja/või tööstusvaldkonnas ning eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus vähemalt kesktasemel.
Tööinspektori töö tulemuslikuks täitmiseks peaks Sul olema hea läbirääkimisoskus ja enesekindlus ning positiivne ellusuhtumine; tulemustele orienteeritud töösse suhtumine. B-kategooria juhiluba ja sõiduki juhtimisoskus on samuti möödapääsmatu

Omalt poolt pakume

Tööinspektsioon pakub Sulle võimalust teha tänuväärset, huvitavat ja mitmekesist tööd.
Tööle on võimalik asuda Tööinspektsiooni Haapsalu kontoris. Tööga kaasnevad erinevad täiendkoolitused ja 35-päevane puhkus.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne maakond, Haapsalu linn
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1037-1220 EUR
Põhipalk alates 1037 eurost (katseajal) kuni 1220 euroni kuus.
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks ootame motivatsioonikirja koos kinnitusega, et puuduvad avaliku teenistuse seaduse § 15 loetletud asjaolud, mis välistaksid ametniku teenistusse võtmise ja elulookirjeldust.
Dokumendid palume saata hiljemalt 1. detsembriks 2019 e-posti aadressile konkursid@ti.ee digitaalselt allkirjastatuna märgusõnaga „tööinspektor“.
Lisainfo: personalispetsialistilt telefonil 5623 0228 või kirjutades evelin.uustal@ti.ee. Tööalastele küsimustele vastab Mariko Vahula telefonil 5855 9030 või kirjutades mariko.vahula@ti.ee.
Värbamisprotsessis võime Teie kohta koguda täiendavat teavet avalikest allikatest. Teil on õigus saadud teabega tutvuda ja esitada omapoolsed selgitused- vastuväited.
Teie poolt esitatud andmed on juurdepääsupiiranguga info, millele on värbamisprotsessis juurdepääsuõigus vaid Tööinspektsiooni personalispetsialistil, kes edastab Teie tööle kandideerimise info kandideeritava ametikoha struktuurüksuse (osakonna) juhile.

Kandideerimise tähtaeg
01.12.2019
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Evelin Uustal, personalispetsialist, e-post: mjmhäTd@@qüzhJüädmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi