EURES Norra
EURES (European Employment Services - Euroopa tööhõivetalitus) on koostöövõrgustik, mille on moodustanud ELi riikide tööturuasutused. Ametiühingud ja tööandjate organisatsioonid osalevad partneritena.

Tootmistööline kalatööstuses

Production worker filet & packing

Avaldati: 04.05.2021 - Tööpakkumise nr: 1447954

Tööülesanded

GLOBAL FLORØ AS is recruiting production workers for pelagic fish industry, with experience to operate VMK filet machines. Understand and operate the Optimar production lines for round pack of pelagic fish.

Requirements
Be familiar with the quality requirements for the fish/food production.
Be familiar with safety regime and HSE requirements for the industry.
Received training in hygienic standards for the industry.

Skills
Capacity and experience to operate the following machines:
VMK filet machines
Marel batch weights
Optimar processing system for pelagic fish

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud A1 - napp A1 - napp

Omalt poolt pakume

We are helping with finding carantene hotel and with accommodation.
Candiddate will cover the cost of accommodation.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Norra, Kyllervegen 4, 6906 FLORØ
Vabade töökohtade arv
10
Töötasu
Minimum salary 189,20 NOK/h
Tööaeg
Täistööaeg
Day, evening, night – depends on delivery
Töösuhte kestus
Tähtajaline
Tööle asumise aeg
juuni 2021

Kandideerimise info

Send e-mail with your CV and cover letter in English.

Kandideerimise tähtaeg
31.05.2021
Vajalikud dokumendid
CV, kaaskiri
Kontakt
Ithaya Segaran, Contact person, telefon: +47 9020 9010, e-post: ithaya [ä] globalfish [dot] no

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi