Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

MAXIMA Eesti OÜ

Registrikood: 10765896

Maxima Eesti on üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette, millesse kuuluvad kauplused, e-pood, toitlustustsehhid, logistikakeskus ja peakontor annavad tööd enam kui 3800 eestimaalasele ning teenindavad igapäevaselt vähemalt 170 000 inimest.

Transporttööline

Tamsalu Maximas

Avaldati: 14.03.2019 - Tööpakkumise nr: 1377785

Tööülesanded

Sinu tööks on kauba vastuvõtmine ja paigutamine laoruumi, kaubaaluste transportimine laost müügisaali

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Meie ootused Sulle:
- oled valmis füüsiliseks tööks;
- oled aus, kohusetundlik ja korrektne;
- omandad uusi teadmisi kiirelt;
- oled hea pingetaluvusega

Omalt poolt pakume

Tööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kui oled antud ametikohast huvitatud siis palun saada oma CV e-posti aadressile personal@maxima.ee märksõnaga
"Tamsalu transporttööline"

Meile tööle kandideerimisega annate meile - MAXIMA Eesti OÜ-le - nõusoleku
kandideerimisdokumentides või muul viisil Teie poolt meile avaldatud isikuandmete töötlemiseks
värbamisprotsessis. Kasutame Teie andmeid ainult värbamise eesmärgil, mis hõlmab Teie
sobivuse hindamist vakantsele ametikohale. Sellest, kuidas kastutame ja hoiame Teie
isikuandmeid ning millised on Teie isikuandmete kaitsega seotud õigused, saate täpsemalt lugeda
www.maxima.ee.

Võtame ühendust väljavalitud kandidaatidega

Kandideerimise tähtaeg
13.04.2019
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Aljona Kopossova, värbamisspetsialist, telefon: 555 66 164, e-post: UjJgzQägzdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi