Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Wösel (Öselwise OÜ)

Registrikood: 14312737

Turunduse- ja müügispetsialist

Avaldati: 13.09.2021 - Tööpakkumise nr: 1465963

Tööülesanded

• Ettevõtte turunduse, sh sotsiaalmeediaturunduse planeerimine ning ellu viimine.
• Uute müügikanalite leidmine ja olemasolevate täiustamine.
• Turundusega seotud tekstide koostamine
• Fotopanga haldus ja täiendamine.
• Turunduse disainilahendused.
• E-poe haldus (vajadusel väljaõpe kohapeal)

Nõuded kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Haridustase
üldkeskharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Ootused kandidaadile:
• Omad eelnevat turunduse- ja müügitöökogemust, sh omad sotsiaalmeediaturunduse alast kogemust ning oskad analüüsida oma tööd;
• Oskad leida ägedaid viise, kuidas sotsiaalmeediasisu luua ning jääda silma tihedas konkurentsis;
• Tead juba, kuidas sotsiaalmeedia platvormid toimivad ning mida peaks tegema, et bränd oleks seal hästi esindatud
• Omad nägemust, kuidas Wöseli tooted kauplustes edasimüüjate juures esile tuleksid.
• Omad head silma ja/või baasteadmisi turundusdisainist ning saad vajadusel lihtsa disaini tehtud Canva.com-is või muu sarnase programmiga.
• Valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas.
• Oled iseseisev, täpne ning motiveeritud.

Omalt poolt pakume

Inspireerivat ja motiveerivat kollektiivi
Võimalust mõelda ja öelda kaasa ettevõtte arengutesse ning areneda koos meiega
Konkurentsivõimelist töötasu
Täistööaeg
Töökoht asub Kuressaares, tööiseloomust tulenevalt võimalik ka kodukontor.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Lossi tn 5
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Vastavalt tööülesannetele on võimalik kasutada kodukontori võimalust
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Palume CV ja motivatsioonikiri saata 30. septembriks e-posti aadressile katrin [ä] wosel [dot] ee
Kontaktisik: Katrin Sepp

Kandideerimise tähtaeg
30.09.2021
Vajalikud dokumendid
CV, motivatsioonikiri
Kontakt
Katrin Sepp, Juhatuse liige, e-post: katrin [ä] wosel [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi