Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Weekend Eesti OÜ

Registrikood: 11687767

http://www.weekendshoes.ee
WeekendShoes on kiiresti arenev, edukas, Eestis, Lätis ja Leedus parimate brändide jalatsite ning riiete jaemüügiga tegelev kauplustekett. Weekend Eesti OÜ on 100% Eestimaine ettevõte ja asutatud 2007 aastal Rakveres.
Meie missiooniks on muuta kvaliteetsete jalatsite ja riiete ostmine mugavaks, kiireks ja suurepärase klienditeenindusega kogemuseks. Meie esimene kauplus avati 2007. aastal ja tänaseks oleme kasvanud 11. kaupluse ja 3. e-poega kauplusteketiks. Meil töötab üle 150 kogenud ja kõrgelt motiveeritud töötaja, kes kõik panustavad klientide parema teeninduse ja e-kaubanduse arengu nimel.

E-kaubandus
Alustasime 2011. aastal Eestis ühena esimeste seas jalatsite internetimüügiga. Tänaseks oleme kasvanud Baltikumi juhtivaks jalatsite ja riiete e-poeks, mille tegevust toetavad meie füüsilised esindused, kuhu on võimalik e-poes olevaid tooteid proovimiseks tellida, ostetud tooteid ümber vahetada või tagastada.

2016. aastal avasime e-poe www.weekendshoes.lv Lätis ja 2017. aastal www.weekendshoes.lt Leedus.

Aastal 2020 tõime esimesena Baltikumis turule Kliki & Proovi teenuse, mille abil on klientidel võimalik mugavalt tellida kõiki e-poes müüdavaid kaupasid tasuta proovimiseks meie füüsilistesse esindustesse.

Auhinnad
2016. aastal võitis meie e-pood www.weekendshoes.ee Kaubandus.ee poolt korraldataval kasutajasõbarlikuma e-poe valimisel esikoha rõivaste ja jalanõude kategoorias.

2019. aastal võitis meie Läti e-pood www.weekendshoes.lv iMarketings.lv poolt korraldataval Latvian Ecommerce Award 2019 valimisel esikoha rõivaste ja jalanõude kategoorias.

2020. aastal võitis meie Eesti e-pood www.weekendshoes.ee Kaubandus.ee poolt korraldataval kasutajasõbarlikuma e-poe valimisel esikoha rõivaste ja jalanõude kategoorias ning ka konkursi Grand Prixi peaauhinna "Eesti kõige kasutajasõbralikum e-pood 2020".

2020. aasta sügisel võitis meie Läti e-pood www.weekendshoes.lv iMarketings.lv poolt korraldataval Latvian Ecommerce Award 2020 valimisel teist aastat järjest esikoha rõivaste ja jalanõude kategoorias.

2021. aasta alguses valiti meid Delfi.ee & E-Kaubanduse Liidu poolt korraldatud konkursil Eesti rahva lemmik e-poeks.

Turundusspetsialist

Töökoht asub Rakveres, Tallinnas või mõnes teises linnas, kus on meie tavapood

Avaldati: 24.09.2021 - Tööpakkumise nr: 1467966

Tööülesanded

Usaldame Sulle: sotsiaalmeedia postituste ja uudiskirjade koostamise; raadio-ja telereklaamid; e-poes reklaamide ja sisu haldamise; tavakaupluste turundusmaterjalide koostamise ja tegevuste juhtimise.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Ootame Sind oma meeskonda, kui oled: varasema turundusalase kogemusega; oled hästi kursis turunduses toimuvaga, iseseisev õppija ja julge katsetaja; hea suhtlemis-ja koostööoskusega; huvitatud e-kaubandusest ja soovid osaleda jalatsikaubanduse innovatsioonis.

Omalt poolt pakume

Pakume Sulle: karjäärivõimalusi rahvusvahelises, kiiresti arenevas e-kaubandusettevõttes; võimalust tööalaselt särada ja teha teoks oma unistused; huvitavat, arendavat ja vaheldusrikkast tööd, koolitusi; sõbralikku, innovaatilist ja professionaalset meeskonda; konkurentsivõimelist töötasu.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond
Harju maakond, Tallinn
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
oktoober 2021

Kandideerimise info

Töökoht asub Rakveres, Tallinnas või mõnes teises linnas, kus on meie tavapood

Kandideerimise tähtaeg
15.10.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
perosnalijuht, telefon: 56214724, e-post: cv [ä] weekendshoes [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi