Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

AS G4S Eesti
G4S on juhtiv turvateenuseid pakkuv rahvusvaheline kontsern, mis tegutseb 100 riigis üle maailma. Eestis anname tööd ligi 2600 inimesele. Meie eesmärk on olla hinnatuim turvalahenduste pakkuja. Oleme pühendunud kohaliku kogukonna toetamisele ja aitamisele läbi erinevate tegevuste: muudame koostöös kohalike omavalitsustega elukeskkonna turvalisemaks, anname oma panuse spordi arengusse ja harime kogukonda üldturvalisuse valdkonnas.

Turvatöötaja

Avaldati: 12.07.2018 - Tööpakkumise nr: 1355607

Tööülesanded

Turvatöötajana on Sinu ülesanne ennetada varguste toimepanemist ja tagada valvataval objektil turvalisus. Turvatöötajana satud erinevatesse olukordadesse ja annad omapoolse panuse nende lahendamiseks.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
põhiharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea
Muud nõuded
Tunned huvi turvavaldkonna vastu; oled vähemalt 19-aastane ja kohtulikult karistamata; räägid eesti keelt suhtlustasemel

Omalt poolt pakume

Ausaid töösuhteid (õigeaegseid palgamakseid, vastavalt seadusele ületundide ja riigipühadel töötamise tasustamist); graafikuga töötamise võimalust; tööks vajalikke praktilisi erialakoolitusi; võimalust arenguks ja ettevõttesiseseks edasiliikumiseks; värbamispreemiat 130 eurot; sportimisvõimalusi läbi G4S Spordiklubi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond
Vabade töökohtade arv
5
Tööaeg
Täistööaeg
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Võimalus töötada ka osalise tööajaga. Kui soovid liituda meie meeskonnaga, siis kandideeri läbi online keskkonna või saada enda CV aadressile personal@ee.g4s.com märgusõnaga „Turvatöötaja (Tartu)“. Lisainfo saamiseks võid tulla ka meie Lõuna piirkonna esindusse aadressil Võru 79 või helistada telefonil 6511663, 6511650, 6511787.

Kandideerimise tähtaeg
31.07.2018
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Argo Raag, telefon: 6511663, e-mail: ymNqeTzhJmmdkPqdUeg