AS Scanola Baltic

Registrikood: 12354430

Scanola Baltic on rapsiseemne töötlemistehas Jõgevamaal Painkülas, mis toodab kodumaistest rapsiseemnetest rapsikooki ja rafineeritud rapsõli Olivia. Viimase 10 aasta jooksul on tehtud suuremahulisi investeeringuid laiendades ettevõtet. Täisautomatiseeritud pakkeliini seadmetesse investeerisime 2021 aastal 1,5 miljonit eurot. Uued tootmisseadmed tingivad vajaduse arenemisvõimelise ja arengule orienteeritud töötajate järele, kes koostöös tehase pikaajalise tootmiskogemusega meeskonnaga annavad tugeva panuse ettevõtte jätkusuutlikkusse arengusse. www.scanolabaltic.ee

Vahetuse vanem

Avaldati: 20.09.2021 - Tööpakkumise nr: 1466928

Tööülesanded

Sinu töö eesmärk on olla oma meeskonna juht, et saavutada maksimaalne tulemus kvaliteetse rapsiõli tootmiseks kasutades efektiivselt täisautomatiseeritud pakkliini seadmeid.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - nõutud B1 - keskmine B1 - keskmine
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Ootame Sind kandideerima kui Sul on huvi tehnika vastu ja soov osaleda liini arendamise juures, hea inglise keele oskus, tahe koos ettevõttega areneda ning valmisolek vahetustega tööks.

Omalt poolt pakume

Omalt poolt pakume tootmisettevõttele omast kiiret, huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd ning korralikku töötasu tulemusliku töö eest. Lisaks toetame terviseedendamist ja sportimist ning hüvitame tööle sõidu kulud.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Painküla
Vabade töökohtade arv
2
Tööaeg
Täistööaeg
Vahetustega 8-tunnised
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks palun saada oma CV koos palgasooviga märgusõnaga „vahetuse vanem“ e-postiaadressile olivia [ä] olivia [dot] eu.

Kandideerimise tähtaeg
20.10.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Janne Birk, Personalijuht, telefon: +7768222, e-post: olivia [ä] olivia [dot] eu

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi