Tartu Vallavalitsus

Registrikood: 75006486

Vanemtegevusjuhendaja

Avaldati: 14.10.2021 - Tööpakkumise nr: 1470842

Tööülesanded

Päevakeskuses vajavad igapäevast juhendamist psüühilise erivajadusega inimesed.

Vanem tegevusjuhendaja on erihoolekande valdkonna spetsialist, kelle ülesandeks on teenuse korraldamine ja arendamine ning kes planeerib ka päevakeskuse üldist tegevusplaani.

Tema ülesanneteks on:
Päevakeskuse tegevuste planeerimine ja arendamine.
Erinevate teenuste, huvitegevuste ja väljasõitude planeerimine.
Tehtud tegevuste dokumenteerimine ja tulemuste hindamine.
Teenuse osutamise ja dokumentatsiooni nõuetele vastavuse tagamine.
Klientide toetamine töö- ja huvitegevuste sooritamisel.
Süsteemne ja eesmärgistatud koostöö kliendiga, et ta tuleks toime tavapärase elukorraldusega (arvete maksmised, kodu korras hoidmine, oma sissetulekute planeerimine, ostude tegemised, sotsiaalsete suhete loomine jne).
Kaasata vajadusel koostöövõrgustikust olulisi teenuseid ja spetsialiste.
Teenuse arendamine ja uute klientide teenusele tuleku korraldamine.

Nõuded kandidaadile

Juhtimisõigus
B kategooria
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Ootused kandidaadile: erihoolekande alane töökogemus; erialane haridus; hea arvuti kasutamise oskus; Juhiload.

Omalt poolt pakume

Võimalust teha projekte, mis oleksid heaks väljakutseks Sinule endale ja huvitav tegevus klientidele. Näiteks tootearendused müügiks. Võimalust nii iseenda, kui ka teenuse arendamiseks. Koolitusvõimalusi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu vald, Tabivere alevik
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimiseks saada oma CV koos palgasooviga tartuvald [ä] tartuvald [dot] ee hiljemalt 20.oktoobriks 2021.

Kandideerimise tähtaeg
20.10.2021
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Anne Aleksejev, sotsiaal- ja haridusosakonna juhataja, telefon: 53 401 591, e-post: anne [dot] aleksejev [ä] tartuvald [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi