Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

Pioneeripataljon (Kaitsevägi)

Registrikood: 70008641

https://vk.kra.ee/
Kaitsevägi on Vabariigi Valitsuse alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud täidesaatva riigivõimu asutus, mis asub Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväge juhib Kaitseväe juhataja.
Eesti riigikaitse on üles ehitatud totaalkaitse printsiibil ja riigikaitse eesmärk on säilitada Eesti iseseisvus ja sõltumatus, tema maa-ala, territoriaalvete ning õhuruumi lahutamatu ja jagamatu terviklikkus, põhiseaduslik kord ning rahva turvalisus. Riigikaitse juhtimisstruktuur tagab Kaitseväe valmisoleku rahuajal ja kriisiolukordades. Kaitsevägi teostab sõjalist kaitset.

Varustusallohvitser

Avaldati: 23.10.2020 - Tööpakkumise nr: 1430047

Tööülesanded

Tööks vajaliku materiaalse baasi tagamine ja inventari haldamine; kompanii relvastuse, laskemoona, üksuse varustuse ja masinate hoidmine, väljastamine, transportimine, hoolduse korraldamine ning dokumentatsiooni pidamine; väljaõppe läbiviimine tegevväelastele ja ajateenijatele.

Nõuded kandidaadile

Haridustase
üldkeskharidus
Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Auaste nooremveebel kuni veebel; head eesti ning inglise keele valdamist; B kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus; teenistuskohustuseks vajaliku kontoritarkvara valdamine; valmisolek läbida tausta- ja julgeolekukontroll.

Omalt poolt pakume

35-päevast puhkust, stabiilset ja kindlat sissetulekut; tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist; tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud); arenguvõimalusi ja täiendõpet; sõbralikku ja üksmeelset meeskonda; huvitavat ja vaheldusrikast tööd; tasuta transporti (Rakvere, Tallinn).

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Loode tn 35
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1500-1600 EUR
Töötasu sõltub kandidaadi auastmest
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
detsember 2020

Kandideerimise info

Pioneeripataljon on 1. jalaväebrigaadi koosseisus olev allüksus, mis viib ajateenijatele kui ka tegevväelastele läbi pioneerialast väljaõpet. Pioneeride ülesandeks on tõkestada, aeglustada või peatada vastase üksuste ja tehnika liikumine ning samal ajal tagada enda üksuste transpordi sujumine. Pioneeripataljoni allüksusena tegutseva Kaitseväe demineerimiskeskuse koosseisus teenivad elukutselised tegevväelastest demineerijad, keda valmistatakse ette nii välisoperatsioonideks kui ka tegevuseks kodumaal.

Kandideerimise tähtaeg
21.11.2020
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Igor Novitski, volitatud isik, telefon: 58544475, e-post: igor [dot] novitski [ä] kra [dot] ee

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi