Hoiatus

  • Sellele tööpakkumisele ei saa enam kandideerida! Tööpakkumine on kas aegunud või kustutatud

OÜ Morobell Transport

Registrikood: 11977040

Veonduse korraldaja

Avaldati: 22.01.2020 - Tööpakkumise nr: 1406725

Tööülesanded

Otsime oma meeskonda veonduse korraldajat Ukraina – Eesti suunal. Põhilisteks tööülesanneteks on efektiivse ja optimaalse transpordikorralduse tagamine ja teostamine, jooksvate probleemide lahendamine, viisakas ja lugupidav suhtlemine koostööpartneritega ja autojuhtidega, dokumentatsiooni koostamine, haldamine ja korrashoid, aruandlus.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
vene keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea
eesti keel - nõutud C1 - väga hea C1 - väga hea
inglise keel - soovituslik B1 - keskmine B1 - keskmine
*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Nõudmised kandidaadile
erialane haridus või eelnev töökogemus; teadmised dokumentide vormistamisest; täpsus ja kohusetunne; oskus ja võime kiirelt plaane ringe teha; meeskonnatöö oskus; hea pingetaluvus; vastutustunne.
Kasuks tulevad tehnilised teadmised; eelnev kogemus kõigis peamistes transpordi liikides (maa- ja meretransport); valdkonda reguleeriva seadusandluse tundmine

Omalt poolt pakume

Ettevõte pakub põnevat tööd; sõbralikku kollektiivi; konkurentsivõimelist palka; väljaõpet; huvitavat ja dünaamilist tööd.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Oja tn 6
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Kandideerimise info

CV palume saata aadressil kontakt@morobell.ee
Palume lisada CV juurde ka oma palgasoov.

Kandideerimise tähtaeg
31.01.2020
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
personalitöötaja, e-post: ÕeTüzÕüJgeNe3mhhdmm

Uued oskused viivad elus edasi.

Kas teadsid, et osadel töötavatel inimestel on võimalik uusi oskusi omandada töötukassa toel?
Vaata lähemalt „Tööta ja õpi