Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

18.03 toimub Jõhvis töömess

Prindi

Lisatud 17.03.2015 | Uuendatud 24.03.2015

18. märtsil kell 11.00 – 16.00 toimub Jõhvi Kontserdimajas (Pargi 40) Jõhvi töömess.

Töömess on avatud kõigile huvilistele, kes soovivad infot töövõimalustest nii Ida-Virumaal kui ka mujal Eestis ja teistes Euroopa riikides. Eesmärk on kokku viia tööandja ja tööotsija.

Töömessil osaleb 34 tööandjat, kes teevad esimesed tööintervjuud juba messil. Seetõttu  on külastajatel soovitav kaasa võtta oma CV (elulookirjeldus).

Lisaks tööandjatele osalevad messil ka haridusasutused ja töötukassa koostööpartnerid, kellelt külastajad saavad terve messiaja vältel küsida neile kasulikku ja huvipakkuvat infot. 

Töötukassa Ida-Virumaa osakonna juhataja Anneki Teelahk sõnas, et töömess on väga võimas vahend, viimaks kokku kaks töömaailma osapoolt - tööandjad ja tööotsijad. „Põhjus on ikka see, et tööandjad ei leia endale tööjõudu ja tööotsijad ei leia endale tööandjat. Töömessil on tööandjate ja -otsijate kontsentratsioon hästi suur ning see on hea võimalus silmast silma kokku saada,“ märkis ta.

Teelahk julgustab messi külastajaid küsima tööandjatelt kõike, mida pakutava töökoha kohta teada soovitakse. „Vahel seda häbenetakse, aga küsida tuleb ka töötingimuste ja palga kohta – silmast silma suhtlemine on tunduvalt tõhusam kui võrdlemisi isikustamata meili- või telefonisuhtlus“, lisas ta. Teelahk rõhutas, et kindlasti ei ole mess mõeldud ainult töötutele, vaid kõigile, kes soovivad ülevaadet kohalikul tööturul toimuvast. „Usume, et ka homsele messile tuleb palju huvilisi,“ lisas ta.

Messi ajal toimuvad  mitmed loengud ja töötoad, samuti tutvustavad suuremad ettevõtted - Eastman Specialties OÜ, Mehntack OÜ ja SOL Eesti – enda töötingimusi ja räägivad uute töötajate värbamise põhimõtetest.

Jõhvi töömessi ajakava ning info osalevate tööandjate, koostööpartnerite ja haridusasutuste kohta leiate töömesside kodulehelt: http://www.toomess.ee/jargmised/johvi-toomess-1803.

Messil osalemine on kõigile tasuta!

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)