Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa nõukogu soovib keskenduda aktiivsetele tööturumeetmetele

 

24. augustil kogunenud töötukassa nõukogu arutas tööturu olukorda ja inimestele tööle saamiseks vajaliku abi osutamist sel ja kahel järgmisel aastal. Vastavalt nõukogu sisemisele töökorraldusele oli päevakorras ka uue nõukogu esimehe valimine. Rotatsiooni korras oli järg jõudnud tööandjate keskliiduni â?? töötukassa nõukogu uueks esimeheks sai Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Tarmo Kriis, kes oli nõukogu esimees ka aastatel 2006-2007.

 

Kvalifitseerimiskonkurss isikustatud koolituskaardi pilootprojekti koolitajate leidmiseks

 

Töötukassa kuulutab välja konkursi koolitajate leidmiseks töötutele isikustatud koolituskaardi alusel täiendkoolituse pakkumiseks.

 

Koolituskaardi projekti raames soovib töötukassa pakkuda töötutele koolitusi, mis täiendavad nende erialasi teadmisi ja oskusi ning suurendavad seeläbi väljavaateid tööle saada. Koolituskaart on täiendav võimalus erialase täiendkoolituse pakkumiseks töötutele teatud koolitusvaldkondades.

Sotsiaalministeerium: Töötud saavad kiiremaks koolituseks koolituskaardi

 

Sotsiaalminister Hanno Pevkur allkirjastas käskkirja, mille alusel on kavas töötute paremaks ja kiiremaks koolitamiseks iga inimese vajadustest lähtuvate täiendkoolituste puhul kasutada nö isikustatud koolituskaarti, mille puhul on tegu rahastamisskeemiga, mis võimaldab töötu suunata kiiresti täiendõppele.

 

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised juulis 2009

 

Registreeritud töötute arv juulis küll jätkuvalt kasvas, kuid mitte oluliselt rohkem kui eelmisel kuul. Uue seaduse mõju töötute arvule ei ole veel märgata. Uut koondamise korral makstavat kindlustushüvitist määrati juulis samuti suhteliselt vähe.

 

Juulis registreerus 8 815 uut töötut. Alates aprillist on kuu jooksul lisanduvate uute töötute arv järjest vähenenud.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)