Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Täiendkoolitus koolituskaardiga

Töötukassa käivitab esmaspäeval koolituskaardi pilootprojekti.

Koolituskaardi eesmärk on võimaldada töötutele ja koondamisteate saanud töötajatele vajadusel erialast täiendkoolitust, mis aitab uut tööd leida. Koolituskaarti saavad kasutada erialase hariduse või töökogemusega inimesed, kellel on vaja töö leidmiseks oma olemasolevaid oskusi ja teadmisi täiendada. Koolituskaardi alusel ei pakuta juhtimisalaseid, üldisi sotsiaalseid oskusi või isikuomadusi arendavaid ja eriala algtaseme koolitusi.

Põhja- ja Baltimaade tööturuasutuste esindajad kohtuvad Tallinnas

Kolmapäeval, 23. septembril korraldavad Eesti Töötukassa ja EURES võrgustik Põhja- ja Baltimaade tööturuasutuste koostööseminari.

 

Töötukassa EURES peaspetsialisti Marta Traksi sõnul arutatakse seminaril tööturu olukorda ja tööturuasutuste koostöövõimalusi töövahenduse ja teiste tööturuteenuste valdkonnas. Seminaril osalevate tööturuasutuste esindajad annavad ülevaate oma tegevustest praeguses tööturuolukorras. Eesti Töötukassa tegevustest teeb ülevaate juhatuse liige Pille Liimal.

 

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised augustis 2009

Registreeritud töötute arv augustis küll jätkuvalt kasvas, kuid vähem kui eelmistel kuudel. Uut koondamise korral makstavat kindlustushüvitist määrati augustis jätkuvalt suhteliselt vähe.

Augustis registreerus 8 815 uut töötut ja arvelolek lõpetati 6 764 töötul. Kui uusi töötuid võeti arvele täpselt sama palju kui juulis, siis töötuna arvelolek lõpetati võrreldes juuliga 1300 inimesel rohkem. Ligikaudu poolte arveloleku lõpetamiste põhjuseks oli tööleminek.

Töötukassa nõukogu kinnitas lisaeelarve

 

4. septembril kogunenud Eesti Töötukassa nõukogu kinnitas 2009.aasta lisaeelarve, mis on kooskõlas Rahandusministeeriumi suvise majandusprognoosiga.

 

Töötukassa nõukogu esimehe Tarmo Kriisi sõnul olid 1. juulil jõustunud uue töölepingu seadusega kaasneda võivad riskikohad teada juba enne lisaeelarve arutelu ning mingeid üllatusi nõukogu jaoks lisaeelarves ei olnud.
â??Suvine otsus töötuskindlustusmakse määra suurendamisest on oma eesmärgi â?? töötukassa jätkusuutlikkuse â?? taganudâ??, ütles Kriis.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)