Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Nõukogu kinnitas 2010. aasta eelarve

Täna, 18. detsembril kogunenud töötukassa nõukogu kinnitas 2010. aasta eelarve, mille tulude poolel on 3,53 miljardit krooni ja kuludeks on planeeritud 3,2 miljardit krooni.

Töötukassa nõukogu esimehe Tarmo Kriisi sõnul parandasime täna vastu võetud 2009. aasta lisaeelarvega valitsussektori eelarve positsiooni 140 miljoni krooni võrra ja 2010. aastal ületavad planeeritavad tulud kulusid 328 miljoni krooniga.

Ravimitootjate heategevusprojekt

Eesti Ravimitootjate Liidu pressiteade
16.12.2009

Töötud saavad heategevuse korras tänasest retseptiravimeid
omaosaluseta

Täna kuulutasid sotsiaalminister Hanno Pevkur ja Ravimitootjate Liit
avatuks heategevusprojekti, tänu millele saavad töötud poole aasta
jooksul ligi 150 retseptiravimit välja osta omaosalust maksmata ehk
ise raha välja käimata.

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised novembris 2009

Uute registreeritud töötute arv oli novembris sarnane eelmiste sügiskuude suhteliselt kõrge tasemega. Kuna töötuna arveloleku lõpetamisi oli novembris veidi vähem kui septembris-oktoobris, siis kokkuvõttes kasvas registreeritud töötute arv rohkem kui eelmistel kuudel. Kuu lõpus oli registreeritud töötuid 84 178 ehk 12,8% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

Novembris registreerus 10 663 uut töötut ja arvelolek lõpetati 6 476 töötul. Jätkuvalt oli ligi poolte arveloleku lõpetamiste põhjuseks tööleminek.

 

Tööandjate ümarlaud: Koostöö viib edasi

Eile töötukassas toimunud kohtumisel anti tööandjatele ülevaade tööturu olukorrast ning tutvustati tööandjatele suunatud tööturuteenuseid. Pikemalt peatuti koondamistele reageerimise ja tööpraktika teenustel. Ã?marlaua teises osas toimus tööandjate teenustele keskendunud arutelu, mille käigus tööandjad jagasid omi kogemusi ja tegid ettepanekuid teenuste parendamiseks ja mitmekesistamiseks.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)