Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa vahendatavate töökohtade arv on aastaga kolmekordistunud

Sel aastal on tööandjad usaldanud töötukassale vahendada rekordarvu tööpakkumisi. Novembri lõpuks oli töötukassa vahendanud 34 744 töökohta, mida on rohkem kui ühelgi varasemal aastal. 

Mitmekordistunud mahus töökohtade vahendamine ja tööotsingute nõustamine on parandanud töötute töö leidmise võimalusi, suurendanud töölesaajate ja vähendanud registreeritud töötute arvu.
 

Kreenholmi endised töötajad said kätte saamata jäänud töötasud

Täna maksis töötukassa endistele Kreenholmi töötajatele välja ettevõtte pankroti tõttu saamata jäänud töötasu ehk maksejõuetushüvitise, kogusummas 13,5 miljonit krooni. Hüvitist maksti 597 inimesele. Lisaks maksis töötukassa Kreenholmi endistele töötajatele eelmiseks nädalaks välja 8,5 miljonit krooni koondamishüvitisi.

â??Tänu pankrotihalduri ja pankrotistunud ettevõtte kiirele tegutsemisele ja korrektsele dokumentide vormistamisele sai see Eesti oludes väga suuremahuline maksejõuetushüvitise väljamaksmine nii kiiresti teoks,â?? ütles töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel.

Meelis Paavel: töötukassast tasub abi otsida

(Arvamuslugu 18.12.  Ã?htulehes)

Ma ei ole nõus 7. detsembri Ã?htulehe juhtkirja arvamusega, et töötukassast ei ole tööotsijale abi ega tuge. Kindlasti tasub sealt abi otsida, kui on soov uut tööd leida. Sel aastal on tööandjad meile vahendada usaldanud läbi aegade kõige rohkem uusi töökohti â?? ligi 35 000. Sel aastal on 55 000 tublit ja aktiivset tööotsijat meile öelnud, et nad said tööle.

 

Töötukassa nõukogu kinnitas 2011. aasta eelarve

Täna, 15. detsembril kogunenud töötukassa nõukogu kinnitas 2011. aasta eelarve, mille kohaselt planeeritakse Töötukassa kuludeks järgmisel aastal 142,6 miljonit eurot (2,23 miljardit krooni) ja tuludeks 248,6 miljonit eurot (3,89 miljardit krooni).

 

Järgmisest aastast saavad töötud tööproovi võimaluse

Sotsiaalministeeriumi pressiteade
14.12.2010

 

Programmi â??Kvalifitseeritud tööjõu pakkumise suurendamine 2010-2011â?? muudatus võimaldab järgmisest aastast töötutel pakutaval kohal töötamist järele proovida ning tööandjal veenduda inimese sobivuses enne töösuhte sõlmimist. Lisaks laiendatakse koolituskaardi ning muid tööturuteenuste võimalusi.

 

Lehed

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)