Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa Jõhvi büroo on 1. juunist uues kohas

 1. juunil kell avas töötukassa uue büroo Jõhvis, Rakvere tn 8.

Avamisel osalesid sotsiaalminister Hanno Pevkur, Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel, töötukassa Ida-Virumaa osakonna juhataja Maie Metsalu, kohalike tööandjate esindajad.

 

MOBI külastab sel nädalal Sakut

Töötukassa mobiilne ringsõit ehk MOBI külastab sel nädalal Sakut Harjumaal.

Juttu tehakse tööturuolukorrast, tööotsimisest, töötukassa pakutavatest teenustest ja toetustest. Räägitakse kohalikust ettevõtlusest ning tööväljavaadetest konkreetses piirkonnas. Toimub võlanõustamine, soovijad saavad kõigil teemadel nõu küsida ka individuaalselt.

Saku vallas, Saku vallamajas oleme kolmapäeval, 2. juunil kell 14.00
 

Valgamaalane: Maie Teder täitis oma eluunistuse

Mitmeid kordi töötustaatuses olnud Maie Teder on suutnud olla optimist. Nüüd, pärast mitmeid eneseotsinguid, on ta täitnud oma eluunistuse ning avanud massaa?isalongi

Valgamaal sündinud ja Pikasilla põhikooli lõpetanud Maie Teder on enda sõnul terve oma teadliku elu lootnud ainult iseenda peale. Samas on ta alati säilitanud usu paremasse homsesse ning võibolla sellepärast ongi ta suutnud üle elada kõik raskused, mis elu ta ette on veeretanud.

Soome infopäev 18. mail Tartus

Eesti Töötukassa / EURES korraldab 18.05.2010 kell 14.00 Tartu Linnaraamatukogus (Kompanii 3/5) teabepäeva kõigile, kes tunnevad huvi välismaal töötamise vastu. Teabepäeval osalemine on tasuta. Räägitakse töötamisvõimalustest Euroopas, keskendudes Soomele.

 

Postimees: Töötukassa: registreerimata töötuid võib olla 30 000 ringis

Töötukassa analüüsiosakonna juhataja Anne Lauringsoni sõnul on neljas viimases kvartalis registreerimata töötute arv kõikunud 30 000 ümber.

 

Viimase nelja kvartali keskmiselt on registreeritud töötute arv Lauringsoni sõnul moodustanud 73 protsenti üldisest töötute arvust vanuses 16 kuni pensioniiga ja registreerimata töötute arv kõikunud 30 000 ümber.


«Ilmselt on registreerimata töötute arv selles vanusegrupis 30 000 ligiduses tänaselgi päeval ning kõigi töötute arv kokku seega 130 000 ringis,» lisas ta.

 

Soome infopäev 20. mail Rahvusraamatukogus

Eesti Töötukassa korraldab 20. mail Tallinnas Rahvusraamatukogus (Tõnismägi 2) tasuta teabepäeva kõigile neile, kes tunnevad huvi välismaal töötamise vastu. Räägime töötamisvõimalustest Euroopas, rõhuasetusega Soomel. Anname ülevaate, kuidas leida tööd, missugust tööjõudu vajatakse, millised on kandideerimisnõuded, registreerimine, tööseadusandlus, maksud, sotsiaalkindlustus, pension jne.

 

Välismaal ja Soomes töötamise seonduvast räägivad Eesti ja Soome EURES nõustajad, kõik ettekanded on eesti keeles.

MOBI on sel nädalal Pärnu-, Saare-, Lääne- ja Hiiumaal

Töötukassa mobiilne ringsõit ehk MOBI tiirleb sel nädalal Pärnu-, Saare-, Lääne- ja Hiiumaal.

Nagu ikka, tehakse juttu tööturuolukorrast, töötukassa tegevusest ja teenustest, tööotsimisest, karjääri kujundamisest, poolelijäänud haridustee jätkamise võimalustest. 

 

Läänemaal külastatakse:

10. mail kell 11.00 Kullamaa kultuurimaja

11. mail kell 9.00 Palivere päevakeskus

13. mail kell 9.00 Vatla rahvamaja

18. mail kell 9.00 Virtsu arenguselts

20. mail kell 9.00 Kõmsi rahvamaja.

Lehed

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)