Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

2010. aasta esimene pool näitas tööturuolukorra paranemise märke

2010. aasta esimesel poolel on töötukassa osutanud planeeritust rohkem aktiivseid meetmeid ning kindlustushüvitiste kulu on olnud prognoositust väiksem.

 

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul on töötukassa 2010. aasta prioriteediks töökohtade loomist ja töölevõtmist toetavad meetmed ning see kajastub ka teenuste osutamise mahtudes.
 

Järva Teataja: Juunis alustanud Vilve Väikeköök ajab Eesti asja

OÃ? Vilve Väikeköök on tegutsenud veidi üle kuu Albu vallas Vilve Metso koduköögis, kus puupliidi ahjule annavad suvel puhkust kaks elektriahju ja riiulid on täis savist leivavorme.

Vilve Metsole meeldib süüa teha. Kokkamist õppis ta oma endise ämma käe all, kes oli viienda kategooria restoranikokk.

Lõunaleht: Töötukassa tuli rahvale lähemale

 

Töötukassa Võru büroo alus­tas esmaspäeval tööd linna sü­dames asuvas polikliinikus, se­nisest märgatavalt avaramates ruumides. Suuremad ruumid andsid ka töötukassale endale võimaluse varasemast rohkem tööd pakkuda.

 

â??Te pole seni töötanud hal­bades, kuid te olete töötanud kitsastes tingimustes. Väga loo­dan, et see keskkond aitab ees­märkide täitumisele oluliselt kaasa," ütles töötukassa juhatu­se esimees Meelis Paavel uue büroo avamisel Võru töötajatele.

 

Nädaline: Palgatoetus aitab inimesi tööle

Uuest aastast aktiivsemalt rakendunud palgatoetuse meede on Eesti Töötukassa Raplamaa osakonna juhataja Hetti Kase sõnul registreeritud töötute arvule positiivselt mõjunud. Registreeritud töötus on vähenenud aprillist alates, viimase nädala seisuga on töötuid maakonnas 2143.

 

Võru osakond uues kohas

Alates 12. juulist paikneb töötukassa Võrumaa osakond uuel aadressil: Jüri 19a, 65620 Võru.

 

Muutunud on ka osakonna telefoninumbrid ja faksinumber.
Infotelefon: 786 6083; 786 6084; faks: 786 6095.

Kõik endised numbrid on ümber suunatud uutele.

Täiskasvanute tööalaste koolituste sihtgrupp laieneb

Haridus- ja Teadusministeerium
07.07.2010
 

Haridus- ja teadusminister kinnitas muudatused, millega kaotatakse kitsendused Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) programmist â??Täiskasvanute tööalane koolitus ja arendustegevusedâ?? rahastatud koolitustel osalejatele ning kinnitas täiskasvanute tööalase koolituse riikliku koolitustellimuse 2010. aasta sügissemestriks.

 

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised juunis 2010

Juunis langes registreeritud töötute arv juba kolmandat kuud järjest: kolme kuu jooksul on registreeritud töötute arv langenud kokku 15%.

 

Samas oli juunis registreeritud töötute arvu langus tagasihoidlikum kui mais. Kuu lõpus oli registreeritud töötuid 81 050 ehk 12,5% 16aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)