Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Diil aitab pikaajalistel töötutel tööd leida

Säästuoperaator Diil aitab Töötukassas registreeritud pikaajalistel töötutel tööd otsida, pakkudes neile tööandjatele helistamiseks tasuta Diili kõnekaarte koos ettemakstud kõneajaga.

 

â??Töötute nõustamise käigus ilmneb sageli, et paljudel pikka aega ilma tööta olnud inimestel on probleem, et tööotsimise sidekuludeks ei jätku raha,â?? ütles Töötukassa avalike suhete juht Erko Vanatalu

 

Töötukassa maakondlike esinduste kaudu jagatav Diili stardikomplekt on mõeldud tööotsijatele, kelle tööotsinguid takistab helistamisvõimaluse puudumine.

 

Tegevust alustab Tallinna kesklinna töötute Ettevõtlusklubi

MTÃ? Ettevõtlusklubi ootab kõiki huvilisi alates 6. oktoobrist liituma Teistmoodi töötute klubiga - Tallinna kesklinna töötute Ettevõtlusklubiga.

 

Klubi programmis keskendutakse eelkõige ettevõtlusele. Korraldajad soovivad tekitada grupi sisest sünergiat, kaardistada grupiliikmete kompetentsid ja selle baasilt aidata luua ennekõike osalejatest ja teistest töötutest üksteist täiendavate teadmiste ja oskustega meeskondi, kes alustavad ettevõtlusega.

 

Töötute klubi põhiprogramm leiab aset 2010. aasta oktoobrist kuni 2011. aasta veebruarini.

Virumaa Teataja: Töötukassa abistab ettevõtlikke inimesi

Töötukassa pakub töötutele aktiivseid tööturumeetmeid, mis aitavad neil end vastavalt tööturu nõuetele täiendada ning omandada seeläbi taas töötaja staatus.

Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna juhataja Ene Kesleri sõnul on populaarseim meede palgatoetus.

â??Palgatoetus on väga reaalne toetus â?? inimene tõepoolest saab tööle,â? ütles Ene Kesler ning lisas, et palgatoetuse kasutamine on tõusuteel ja see huvitab nii suuri kui väikseid ettevõtteid.

 

Pool palgast töötukassast

Infopäevad puuetega inimeste töötamise võimalustest

Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit korraldab septembris, oktoobris ja novembris infopäevad â??Puuetega inimeste aktiveerimine tööturul ning motiveerimine ettevõtlusega tegelemiseksâ??
 

Infopäevadel tutvustatakse puuetega inimeste töölevõtmist ja töötamist toetavaid tööturuteenuseid, toetusi ja soodustusi. Ettekannetega esinevad Eesti Töötukassa ja ettevõtluse arenduskeskuste esindajad ning haridus- ja sotsiaalvaldkonna spetsialistid. Oma kogemusi jagavad puuetega inimeste tööandjad ning ettevõtluses tegutsevad puuetega inimesed.

 

28. septembril teabepäev Tartumaa tööandjatele

Ootame Tartumaa tööandjaid teabepäevale 28. septembril kell 12.30 Hotelli London konverentsikeskusesse (Rüütli 9, Tartu).

 

PÃ?EVAKAVA

12.30-13.00 Tervituskohv ja registreerumine
 

13.00-13.30 Eesti Töötukassa eesmärgid - Meelis Paavel, Eesti Töötukassa juhatuse esimees
 

13.30-14.00 Tartu linn tööandja koostööpartnerina â?? Karin Jaanson, Tartu abilinnapea
 

14.00 -14.30 Tööturu olukorrast Tartu maakonnas, Töötukassa ja tööandjate koostöövõimalused - Jane Väli, Eesti Töötukassa Tartumaa osakonna juhataja
 

Lehed

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)