Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Nii tööotsijate kui tööandjate valmidus töötukassa teenuseid teistele soovitada on väga kõrge â?? 92%.

Mullu novembris-detsembris viis uuringufirma Faktum & Ariko läbi töötukassa klienditeenindusega rahulolu uuringu. Küsitleti 2927 töötukassa teenuseid kasutanud tööotsijat ning 1038 tööandjat.  Tööotsijad täitsid küsitluslehed töötukassa esindustes kohapeal, tööandjaid küsitleti veebis täidetava ankeedi vahenduse. Uuringu eesmärk oli selgitada välja töötukassa teenuste kasutajate rahulolu klienditeenindusega büroodes ja infotelefoni vahendusel ning saada kasutajate hinnang töötukassa kodulehele.

 

2011. aastal on töötukassa põhitegevusteks jätkuvalt töövahendus ja tööotsingute nõustamine

Töötukassa nõukogu kinnitas täna töötukassa 2011. aasta tööplaani ja tutvus töötukassa klienditeeninduse rahulolu-uuringu tulemustega.

 

Töötukassa selle aasta töös on endiselt esikohal töövahendus ja tööotsingute nõustamine. Eelmise aastaga võrreldes on kavas korraldada töötutele rohkem tööotsingu töötubasid ja tööklubisid. Pea kõigis töötukassa klienditeenindustes on avatud ka karjääriinfotoad, kus kõik soovijad saavad teavet töö- ja õppimisvõimaluste kohta ning nõuandeid töö otsimiseks ja tööle kandideerimiseks.

 

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised detsembris 2010

Detsembris langes registreeritud töötute arv novembriga võrreldes kiiremas tempos, kuid siiski aeglasemalt kui eelnevatel kuudel. Kuu lõpus oli töötuna arvel 65 260 inimest ehk 10,0% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

Detsembris langes registreeritud töötute arv novembriga võrreldes kiiremas tempos, kuid siiski aeglasemalt kui eelnevatel kuudel. Kuu lõpus oli töötuna arvel 65 260 inimest ehk 10,0% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

Töötuskindlustushüvitise maksimumsuurus 2011. aastal

Töötuskindlustushüvitist on 2011. aastal võimalik saada maksimaalselt 936 eurot ja 82 senti (14 658 krooni) kuus. Võrreldes eelmise aastaga tõusis hüvitise maksimummäär 51 eurot ja 22 senti (801 krooni ja 45 senti). 

 

Maksimaalse töötuskindlustushüvitise suuruse aluseks on kolmekordne Eesti keskmine ühe kalendripäeva töötasu. Sellel aastal on keskmine ühe kalendripäeva töötasu 20 eurot ja 15 senti (315 krooni ja 23 senti). Keskmise ühe kalendripäeva töötasu arvutab töötukassa igaks kalendriaastaks möödunud aastal kindlustatute makstud töötuskindlustusmaksete alusel.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)