Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tallinna Tehnikakõrgkool koolitas töötuid

Tallinna Tehnikakõrgkool viib läbi töötute koolituse projekti â??METLOG projekt - töötute kompleksne koolitamine ning tööle rakendamine masina- ja metallitööstuse ning logistika valdkondadesâ??, mis on suunatud töötute komplekssele koolitamisele ning töölerakendamisele masina- ja metallitööstuse ning logistika valdkondades.

METLOG projekti raames töötati välja 4 spetsiaalselt töötutele suunatud koolitusprogrammi: ekspedeerija, keevitaja, CAD-projekteerija ja CNC pingi operaatori erialal.

Valmis dokumentaalfilm soolisest võrdõiguslikkusest Eestis

Dokumentalistlikus laadis film â??Tööl ja kodus ehk sooline võrdõiguslikkus Eestisâ? keskendub soostereotüüpide, palgalõhe ning töö- ja pereelu ühitamise teemadele.

Filmi esimeses osas portreteeritakse lasteaiaõpetaja Aigarit ja bussijuht Aget â?? inimesi, kelle elukutsevalikud pole ühiskonnas kehtivate stereotüüpide kohaselt just kõige tavapärasemad, ent kes on veenvaks tõestuseks sellest, et rahulolu toob vaid töö, mis tõeliselt südamelähedane.

Töötukassa kinnitas tööturukoolituste eelisvaldkonnad

Töötukassa juhatus kinnitas eelmise nädala lõpus tööturukoolituste eelisvaldkonnad, mida muu koolitustegevuse kõrval edaspidi järgitakse. Koolituspõhimõtted vaadati üle koostöös Arengufondi, EASi ja Tartu Ã?likooli majandusteaduskonnaga.

 

Rahandusministeerium ei leidnud töötukassa hangetes väärtegu

 

Rahandusministeerium lõpetas väärteomenetluse töötukassa poolt korraldatud kahe sümboolikaga kontoritarvete ostmiseks mõeldud lihtmenetlusega hangete osas.

 

Töötukassa pöördus 2010. aasta jaanuaris Ã?ripäeva loo peale Riigihangete ametisse, et saada selgus, kas on rikutud riigihangete korraldamise korda. (Töötukassa palus Riigihangete Ametil kontrollida avalikkuses huvi tekitanud hankemenetluse õiguspärasust)
 

Eesti Energia ja Töötukassa ühisprojekt tõi töö 13 idavirumaalasele

 

Kaks kuud väldanud projekti raames läbis 25 töötut idavirumaalast Töötukassa Ida-Virumaa osakonnas keemiaprotsesside operaatori koolituse, sooritasid testid ning intervjuud Eesti Energia Ã?litööstuses. Esimesed 13 projektis osalenut said ettevõttelt ka tööpakkumise ning alustavad juunis tööd Eesti Energia Ã?litööstuses operaatoritena.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)