Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Klient kiidab

 

Veidi aega tagasi saime toreda kirja oma kliendilt, kelleks on Elvas asuv elektroonikatööstus Enics Eesti. Seoses müügimahtude suurenemisega otsis ettevõte selle aasta kevadel ja suvel oma ridadesse uusi operaatoreid ja insener-tehnilist kogemust omavaid inimesi. Uute inimeste leidmisel oli abiks töötukassa Tartumaa osakond.

 

Enics Eesti personalijuht Kristel Jalak ei olnud kiitusega kitsi. Jagame seda teiegagi.

 

Tere!

 

Meelis Paaveli kommentaar reservide teemalisele debatile

 

Miks on Töötukassa rahapaigutuste tootlus madalam kui mujal?

 

See on huvitav müüt, et on madalam, sest Töötukassa paigutab raha täna teadlikult madala riskiga pikaajalistesse vahenditesse aga need, kellega meid võrreldakse, paigutavad lühiajalisematesse ja kõrgema riskiga vahenditesse. Piltlikult öeldes oleme seisus, kus Erki Noolt ja Barutot võrreldakse samas kategoorias. Omas kategoorias on Töötukassa tootlused olnud stabiilselt head.

 

Töötukassa kutsub osalema tööotsingu töötoas

 

Eesti Töötukassa kutsub kõiki huvilisi tööturu ja ettevõtluse kontaktmessi Tallinn töötab 2011 raames osalema tööotsingu töötoas. Lisaks saab kohapeal töötukassa nõustajate käest uurida Eestis ja Euroopas töötamise võimaluste ja tööpakkumiste kohta. Mess toimub 20. septembril Tallinna Lauluväljakul ajavahemikus 10:00-16:00.

 

Kuu jooksul lisandunud tööpakkumiste arv selle aasta suurim

 

Augustis langes registreeritud töötute arv võrreldes eelmise kuuga aeglasemas tempos. Kuu lõpus oli töötuna arvel 7,4 protsenti 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust. Uusi tööpakkumisi lisandus augustis 5 321, mis on sellel aastal kõige suurem kuu jooksul lisandunud uute tööpakkumiste arv.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)