Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa nõukogu tegi ettepaneku langetada töötuskindlustusmakse määra

 

Täna arutati töötukassa nõukogus töötuskindlustusmakse määra ja töötukassa 2012. aasta eelarvet. Töötukassa nõukogu tegi Vabariigi Valitsusele ettepaneku langetada töötuskindlustusmakse määr 3%-ni praeguse maksimaalse seaduses lubatud 4,2% asemel. Nõukogu ettepaneku kohaselt oleks töötajatel järgmisel aastal maksemääraks 2% ja tööandjatel 1%. Ettepaneku poolt oli 4 nõukogu liiget ja 2 oli vastu.

 

Tulekul on järjekordne Euroopa tööhõivepäev

 

Eesti Töötukassa ja üleeuroopaline tööotsingu võrgustik EURES korraldavad reedel, 14. oktoobril Euroopa tööhõivepäevade raames järjekordse töömessi Euroopa Tööhõivepäev 2011. Kohapeal tutvustavad eri riikide tööandjad oma ettevõtete tööpakkumisi ja â??tingimusi.

Rahandusministeerium: Avaliku sektori parima juhtimiskvaliteediga asutused selgunud


Avaliku sektori parima juhtimiskvaliteediga asutused selgunud
Täna tunnustati Eesti avaliku sektori silmapaistva juhtimiskvaliteediga asutusi, kes valiti välja 15 konkursil osaleja seast.

 

Avaliku sektori kvaliteediauhinna â??Arenev riigiasutus 2011â?? konkursi eesmärk on tõsta riigi ja kohalike omavalitsuse asutuste toimimise taset ning teadlikkust juhtimiskvaliteedi peamistest põhimõtetest.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)