Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa nõukogu kiitis heaks tööhõiveprogrammi ja katkestas eelarve lugemise

Täna kogunenud töötukassa nõukogu kiitis heaks ja esitas Vabariigi Valitsusele tähtajalise tööhõiveprogrammi, millega kehtestatakse tööturuteenuste osutamise ja tööturutoetuste maksmise kord järgmiseks kaheks aastaks.

 

Eelarve osas ei jõutud kokkuleppele ja arutelu jätkatakse 28. detsembril.

 

Töötukassa vahendatavate töökohtade arv jätkuvalt üle 10 000

Kuu lõpus oli töötuna arvel 47 152 inimest ehk 7,3 protsenti 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust. Kõrgeim oli registreeritud töötuse määr Ida-Virumaal ning madalaim Tartumaal vastavalt 13,1 ja 4,7 protsenti. Kuu jooksul vahendatavate töökohtade koguarv oli 10 330.

Algas konkurss koolituskaardi koolituspakkujate leidmiseks

Töötukassa kuulutas välja uue kvalifitseerimiskonkursi koolituskaardi koolitajate leidmiseks järgmiseks aastaks. Konkursil saavad osaleda kõik eraõiguslikud koolitajad, kes pakuvad avatud kursustena tööalaseid koolitusi.

 

Konkursil osalemiseks tuleb täita avaldus ning saata see töötukassale hiljemalt 6. jaanuariks 2012. Laekunud avalduste põhjal selgitatakse välja koolitajad, kelle tööalaseid koolitusi on töötutel võimalik 2012. aastal valida.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)