Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa nõukogu kinnitas 2013. aasta eelarve

 

Tänasel koosolekul kinnitas nõukogu ühehäälselt töötukassa järgmise aasta eelarve, mille kohaselt planeeritakse töötukassa kuludeks 2013. aastal 115,9 miljonit eurot ja tuludeks 188 miljonit eurot.

 

Töötuskindlustushüvitisteks näeb eelarve ette 28,6 miljonit eurot, koondamishüvitisteks 6,5 miljonit eurot ning tööandja maksejõuetushüvitisteks 5,2 miljonit eurot. Hüvitistelt makstava sotsiaalmaksu summa on 7,6 miljonit eurot. Töötukassa tegevuskuludeks on eelarves 15,8 miljonit eurot.

 

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised novembris 2012

 

Novembris registreeritud töötute arv suurenes. Kuu lõpus oli töötuna arvel 39 078 inimest ehk 6% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

Novembris registreeris end töötukassas 6 523 uut töötut. Novembrikuus sai töötukassa abiga tööle või alustas ettevõtlusega 2 756 inimest. Toetudes eelnevatel kuudel tehtud võrdlustele töötukassa andmetega töötuskindlustusmakse laekumise kohta võib väita, et tegelik hõivesse liikujate osakaal on veelgi kõrgem, sest kõik inimesed ei teata töötukassale, et nad on leidnud uue töökoha.

 

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised oktoobris 2012

 

Oktoobris registreeritud töötute arv suurenes 888 võrra. Kuu lõpus oli töötuna arvel 38 181 inimest ehk 5,8% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul oli oktoobris töötute arvu kasv oodatav, kuna lõppevad hooajatööd â?? tegu on tavapärase tööturu sesoonsusega.

 

Töötukassal on külas Peterburi Tööhõive Komitee

 

4. â?? 5. detsembril külastavad töötukassat Peterburi Tööhõive Komitee esindajad.

Kavas on tutvumine töötukassa Narva bürooga, Tartu Ã?likooli Narva Kolled?i ja Narva Kutseõppekeskuse külastus, külaskäik Narva logistika- ja tööstusparki ning kohtumine töötukassa juhtkonnaga.

Testi, mis amet sulle sobib!

 

Alates tänasest saab meie kodulehel täita ametialase suundumuse küsimustikku, klikkides lehe paremas servas oleval bänneril "Testi, mis amet sulle sobib!". Küsimustiku täitmine ja analüüsimine aitab Teil aimu saada erinevatest ametivaldkondadest ja nende sobivusest Teie oskuste, teadmiste ja soovidega.
 

Lehed

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)