Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

President Ilves külastas Töötukassat

 

President Toomas Hendrik Ilves kohtus täna Töötukassa juhatusega ning sai ülevaate Töötukassa tegevusest tööturuteenuste vahendamisel ja töötuskindlustushüviste väljamaksmisel.

 

Riigipea sõnul â??on oluline, et töötute koolitamine ja abistamine oleks kestlik ning et kogu kasutada olev raha ja energia kuluks just töötute abistamisele, mis on nii valitsuse kui ka sotsiaalpartnerite põhiülesanneâ?.
 

Eelmisel aastal kasvas rahulolu töötukassa klienditeenindusega

 

Rahulolu töötukassa klienditeenindusega on tööotsijate ja tööandjate seas kasvanud. Keskmine rahulolu töötukassa klienditeeninduse protsessiga oli 81 ja rahulolu töötukassa töötajate asjatundlikkusega oli 85 palli 100 palli skaalal. 2010. aastal oli rahulolu vastavalt 78 palli klienditeeninduse protsessiga ja 81 palli teenindajate asjatundlikkusega. 

 

Suurima tõusu tegi tööandjate kliendirahulolu kasv 73 pallilt 2010. aastal, 83-ni 2011. aastal.

 

Tööandjate teabepäev Ida-Virumaal

 

 

EESTI TÃ?Ã?TUKASSA JA IDA-VIRUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS KUTSUB TÃ?Ã?ANDJAD TEABEPÃ?EVALE

 

Lugupeetud Ida-Virumaa tööandja!
Olete oodatud 26.jaanuaril 2012 teabepäevale,
mis toimub aadressil Kutse 13 Jõhvi,
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
Töökeel on eesti/vene keel

PÃ?EVAKAVA


13.50-14.00 Tervituskohv ja registreerumine.
Päevajuht Mihhail Krautman.

Töötuskindlustushüvitise maksimumsuurus 2012. aastal

 

Töötuskindlustushüvitist on 2012. aastal võimalik saada maksimaalselt 991 eurot ja 85 senti kuus. Võrreldes eelmise aastaga tõusis hüvitise maksimumäär 55 eurot ja 3 senti.

 

Maksimaalse töötuskindlustushüvitise suuruse aluseks on kolmekordne Eesti keskmine ühe kalendripäeva töötasu. Käesoleval aastal on see 21 eurot ja 33 senti. Keskmise ühe kalendripäeva töötasu arvutab töötukassa igaks kalendriaastaks möödunud aastal kindlustatute makstud töötuskindlustusmaksete alusel.

 

Mis muutub tööturuteenustes ja -toetustes 2012. aastal?


Eesti Töötukassa tähtsaimaks eesmärgiks on 2012-2013. aastal ühelt poolt ennetada töötust ja lühendada töötuse kestust â?? ehk hoida ära pikaajaliste töötute juurde tekkimist. Teisalt aidata tööle neid inimesi, kes on juba tänaseks erinevatel põhjustel pikka aega tööta olnud.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)