Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa nõukogu kinnitas käesoleva aasta eelarve ja kuulutas välja avaliku konkursi juhatuse esimehe ametikohale

 

Töötukassa nõukogu kinnitas 2012. aasta eelarve, mille kohaselt planeeritakse töötukassa kuludeks käesoleval aastal 123,8 miljonit eurot ja tuludeks 248,1 miljonit eurot.

 

Töötuskindlustushüvitisteks näeb eelarve ette 28,3 miljonit eurot, koondamishüvitisteks 6,5 miljonit eurot ning tööandja maksejõuetushüvitisteks 5,5 miljonit eurot. Hüvitistelt makstava sotsiaalmaksu summa on 7,7 miljonit eurot. Töötukassa tegevuskuludeks on eelarves 14,9 miljonit eurot.

Iga töötute koolitusse investeeritud euro toob tagasi 4 eurot

 

Töötukassa pakutud tööturukoolitus on suurendanud koolitusel osalenute töölesaamise väljavaateid ja nende töötusjärgset palka. Tööturukoolitus on olnud töötute tööleaitamisel kulu-tulus, tuues igalt investeeritud eurolt ühiskonnale kahe aastaga tagasi 4 eurot, näitab töötukassa 2011. aastal läbi viidud tööturukoolituse mõjuanalüüs.

Selgusid parimad karjäärispetsialistid - parim karjääriinfo spetsialist töötukassa Pärnumaa osakonnast

 

Eile andis SA Innove karjääri- ja nõustamisteenuste arenduskeskus üle tunnustusauhinnad 2011. aasta tublimatele karjäärispetsialistidele. Tunnustusauhind jagati välja kolmes kategoorias: aasta karjäärikoordinaator; aasta karjääriinfo spetsialist; aasta karjäärinõustaja. Välja kuulutati ka parim noorte teavitamis- ja nõustamiskeskus.

 

Eesti Töötukassa ja Narva Kutseõppekeskuse teabepäev tööandjatele Narvas

Lugupeetud tööandja,


 

Eesti Töötukassa ja Narva Kutseõppekeskus korraldavad teabepäeva tööandjatele, mis toimub 28. märtsil 2012 Narva Kutseõppekeskuses, aadressil: Kreenholmi 45 Narva, kell 14:00 â?? 16:00.

Osavõtt on tasuta. Teabepäev toimub vene keeles.


 

Päevakava:

13:50 â?? 14:00 Tervituskohv ja registreerumine.
Päevajuht Ander Sile Narva Kutseõppekeskuse arendusosakonna peaspetsialist.

7.â??8. märtsil toimub Rahvusraamatukogus Disneyland Paris värbamisüritus

 

7.â??8. märtsil toimub Rahvusraamatukogus aadressil Tõnismägi 2, Tallinn Disneyland Paris värbamisüritus, kus Disneylandi esindajad tutvustavad huvilistele  töövõimalusi ning viivad läbi tööintervjuusid juba eelvaliku läbinud kandidaatidega.

 

Töökohti pakutakse klienditeeninduses, müügis, toitlustuses, hotellinduses aga ka turunduse, personali ja finantsalal. Tööandja sõnul laekus neile üle 200 CV, kutse tööintervjuule on saanud ligikaudu 150 kandidaati, kellega on juba eelnevalt vesteldud ka telefoni teel.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)