Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised mais 2012

 

Mais langes registreeritud töötute arv kolmandat kuud järjest. Kuu lõpus oli töötuna arvel 43 550 inimest ehk 6,6% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

Mais registreeris end töötukassas 5 078 uut töötut ning arvelolek lõpetati 8 723 töötul. Arveloleku lõpetamiste arv oli mais võrreldes eelmise kuuga suurem. Arveloleku lõpetamiste osakaal tööle mineku tõttu oli mais 63% ehk sarnane eelmise kuuga. Töötuskindlustusmakse laekumine näitab, et tegelik tööleminejate arv on kõrgem, sest kõik inimesed ei teata töötukassale, et nad on leidnud uue töökoha.

Töötukassa nõukogu tegi valitsusele 2013. aasta töötuskindlustusmakse määra ettepaneku

 

Nelja poolt- ja kahe vastuhäälega tegi Eesti Töötukassa nõukogu Vabariigi Valitsusele ettepaneku kehtestada järgmisel aastal töötuskindlustusmakse määraks 3%, sh töötajatel 2% ja tööandjatel 1%. Otsuse poolt hääletasid valitsuse ja tööandjate esindajad, vastu ametiühingute nimetatud töötukassa nõukogu liikmed.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)