Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised juunis 2012

 

Juunis jätkus registreeritud töötute arvu vähenemine. Kuu lõpus oli töötuna arvel 41 102 inimest ehk 6,3% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.


Juunis registreeris end töötukassas 5 269 uut töötut. Juunikuus sai töötukassa abiga tööle või alustas ettevõtlusega 3427 inimest. Toetudes eelnevate kuude töötuskindlustusmakse laekumise andmetele on tegelik tööleminejate arv on suurem, sest kõik inimesed ei teata töötukassale, et nad on leidnud uue töökoha.

Järva Teataja: Tööpraktika aitab ettevõtjal tööjõudu leida

 

Tööpraktika juures hindavad ettevõtjad kõige rohkem töötukassa abi sobiva kaadri valikul. Järvamaal sai eelmisel aastal tööd 93% praktika läbinud töötutest.


Roosna-Allikul vanast puitmaterjalist sisustusesemeid valmistav osaühing B.A.D Design, kes turustab oma tooted peamiselt Saksamaal, Austrias ja ?veitsis, on viimasel ajal leidnud uusi edasimüüjaid ja seoses sellega vajas juurde kolme töömeest. Kõik kolm leidis ettevõte nende seast, keda töötukassa tööpraktikaks soovitas.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)