Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja AS ISS sõlmisid koostööleppe

 

Täna sõlmisid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja AS ISS Eesti juhatuse liige Meelis Krämann koostööleppe, mille põhieesmärgiks on töötute tööle aitamine ja ettevõttele sobivate töötajate vahendamine.

 

Eesti Töötukassa ja G4S sõlmisid koostööleppe

 

Täna sõlmisid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja G4S Eesti juhatuse esimees Priit Sarapuu koostööleppe, mille põhieesmärgiks on töötukassas arvel olevate inimeste tööle aitamine ja ettevõttele sobivate töötajate vahendamine.

 

6. oktoobril oodatakse Eesti tööandjaid Euroopa töömessile Brüsselis

 

6. oktoobril on kõik Euroopa riikidest töötajate leidmisest huvitatud tööandjad oodatud Euroopa töömessile Brüsselis.


Seekordne töömess keskendub tervishoiu-, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning keskkonnavaldkonnale. See tähendab, et just nende sektorite tööotsijaid ja tööandjaid võib messile tavapärasest rohkem oodata.  

 

Teabepäevad tööharjutuse, tööklubi ja nõustamisteenuse koostööpartneritele: 17.09 Tartus ja 21.09 Tallinnas


Töötukassa korraldab teabepäevad tööharjutuse, tööklubi ja nõustamisteenuse koostööpartneritele. Teabepäevad toimuvad 17. septembril Tartus Atlantise konverentsikeskuses (Narva mnt 2) ja 21. septembril Tallinnas Rahvusraamatukogus (Tõnismägi 2). Teabepäevade algus on nii Tartus kui Tallinnas kell 10 hommikul.


Teabepäeval osalemiseks palume  registreeruda alltoodud lingi kaudu hiljemalt kolmapäeval, 12.09.2012: http://www.doodle.com/497s7w4dakpunp5e.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)