Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Testi, mis amet sulle sobib!

 

Alates tänasest saab meie kodulehel täita ametialase suundumuse küsimustikku, klikkides lehe paremas servas oleval bänneril "Testi, mis amet sulle sobib!". Küsimustiku täitmine ja analüüsimine aitab Teil aimu saada erinevatest ametivaldkondadest ja nende sobivusest Teie oskuste, teadmiste ja soovidega.
 

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised oktoobris 2012

 

Oktoobris registreeritud töötute arv suurenes 888 võrra. Kuu lõpus oli töötuna arvel 38 181 inimest ehk 5,8% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul oli oktoobris töötute arvu kasv oodatav, kuna lõppevad hooajatööd â?? tegu on tavapärase tööturu sesoonsusega.

 

Töötukassa 10 aastat: ootused ja tulemused Eesti ja Euroopa vaates

 

8. ja 9. novembril tähistab Eesti Töötukassa kümne tegevusaasta täitumist rahvusvahelise konverentsiga, kus vaatame tagasi meile seatud ootustele ja tehtud tööle ning jagame kogemusi ja tulevikumõtteid koostööpartnerite, Euroopa kolleegide, Eesti ja välisekspertidega.


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)