Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa tööharjutuse teenus aitab tööle lähemale

Töötukassa läbiviidud tööharjutuse teenuse analüüsist selgus, et kuigi tööharjutusele suunatud inimesed on tööturust kaugel, on pärast harjutusel osalemist märkimisväärne osa neist asunud tööle või osalenud mõnel teisel tööturuteenusel.

 

Möödunud aasta lõpus valminud tööharjutuse analüüs annab ülevaate, millised töötud tööharjutusel osalesid ning mis neist pärast teenuse lõppemist on saanud. Analüüsis vaadeldi 2010. ja 2011. aastal tööharjutuse teenusel osalemist alustanud tööotsijaid. Kahe aasta jooksul alustati tööharjutust kokku 2147 korral.

 

Noorte töötoad Tallinnas ja Rakveres läksid korda

 

Noorte töötoad Tallinnas ja Rakveres läksid väga hästi korda. Täname kõiki osalejaid, kes selle koos veedetud aja sisukaks ja väga meeldivaks muutsid. Kõik said kasuliku kogemuse ja tööle kandideerimise ning CV vormistamise nippide võrra targemaks.

Noorte tagasisidest: meeldisid huvitavad grupitööd, sõbralik õhkkond ja selgitused olid arusaadavalt ning selgelt edastatud. Arutelud olid erinevad ja põnevad, mängud olid lahedad.


Varsti on tulemas uued noorte töötoad! Jälgige reklaami!

 

 

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised jaanuaris 2013

Jaanuaris registreeritud töötute arv suurenes. Kuu lõpus oli töötuna arvel 42 776 inimest ehk 6,5% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

Jaanuaris registreeris end töötukassas 8 421 uut töötut. Jaanuarikuus sai töötukassa abiga tööle või alustas ettevõtlusega 3 298 inimest. Toetudes eelnevatel kuudel tehtud võrdlustele töötukassa andmetega töötuskindlustusmakse laekumise kohta võib väita, et tegelik hõivesse liikujate osakaal on veelgi kõrgem, sest kõik inimesed ei teata töötukassale, et nad on leidnud uue töökoha.

 

Tule noorte grupitööle 20.02 Tallinnas ja 21.02 Rakveres!


Hei, noor!

Kas otsid tööd, aga pole seda veel leidnud? Tahad teada, kuidas tööandjale silma jääda ja keda või mida tööandjad tegelikult otsivad? Vajad abi, et koostada meeldejääv ja omanäoline CV?


Kui vastasid â??jahâ??, siis registreeru Eesti Töötukassa noorte grupitööle! Arutame üheskoos kõikvõimalikke töö otsimise ja leidmisega seotud küsimusi, kuulame üksteise mõtteid ja kogemusi, jagame häid tähelepanekuid.


Grupitööd toimuvad
 

Töötukassa korraldatud tööpraktika suurendab töölesaamise võimalusi

 
Ã?sjavalminud tööpraktika mõjuanalüüs näitab, et töötukassa korraldatud tööpraktika on parandanud praktikal osalejate töölesaamise võimalusi. Iga tööpraktika teenusesse investeeritud euro toob kahe aasta möödudes ühiskonnale tagasi 1,89 eurot, mis näitab, et praktika on töötute tööleaitamisel kulu-tulus meede.
 
 

5. veebruaril karjäärinõustamist Skype's ei toimu

Seoses töötajate koolitusega 5. veebruaril Skype vahendusel karjäärinõustamist ei toimu. Vabandame ebamugavuste pärast ja kohtume taas juba 12. veebruaril!

 

Iga teisipäeva pärastlõunal kell 14.00 - 16.00 saab töötukassa karjääriinfo spetsialistidega suhelda Skype vahendusel.

 

Karjääriinfo spetsialist annab nõu tööotsimisega seotud küsimustes, samuti võib tema käest küsida erinevate õppimis- ja töötamisvõimaluste kohta. Vajadusel soovitab karjääriinfo spetsialist, kuhu edasi pöörduda.
 

Karjääriinfo Skype kontakt on karjaari.info

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)