Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa nõukogu kinnitas 2012. majandusaasta aruande

Töötukassa nõukogu kinnitas audiitori poolt märkusteta jäänud 2012. majandusaasta aruande.

Töötukassa nõukogu esimehe Tarmo Kriisi sõnul võib aastale tagasi vaadates esile tuua, et ka eelmisel aastal kasvas märgatavalt töötukassa abil oma kvalifikatsiooni tõstvate inimeste arv. Kui 2011. aastal osales tööturuteenustel iga viies, siis 2012. aastal juba iga kolmas töötukassa klient, lisas ta.

Tule osale tööotsingu töötoas 25. aprillil


Eesti Töötukassa kutsub 25. aprillil kõiki huvilisi osalema tööotsingu töötubades tööturu ja ettevõtluse kontaktmessil â??Tallinn töötab 2013â?? Tallinna Lauluväljakul.
  

Samuti saab kohapeal töötukassa konsultantide ja EURES nõustajate käest uurida Eestis ja Euroopas töötamise võimaluste ja tööpakkumiste kohta.

Lääne-Harju ettevõtlusinkubaatori avatud uste päev Paldiskis 23. aprillil

 

Huvilisi oodatakse 23. aprillil kell 12 - 16 Paldiskis, Rae 38, III korrusel (Pakri Plaza majas). Osalejad saavad ülevaate Harju ettevõtlus-arenduskeskuse tugiteenustest ja toetustest ettevõttele, samuti töötukassa pakutavatest teenustest.

 

Ettekannetega paralleelselt toimuvad tasuta konsultatsioonid nii eesti kui vene keeles. Käsitletakse ettevõtte loomist, äriplaani koostamist, ettevõtte juhtimist, turundust ja eksporti, MTÃ?de juhtimist.

 

 

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised märtsis 2013

Märtsis registreeritud töötute arv vähenes. Kuu lõpus oli töötuna arvel 43 617 inimest ehk 6,7% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust. 

 

Märtsis registreeris end töötukassas 5 584 uut töötut. Märtsikuus sai töötukassa abiga tööle või alustas ettevõtlusega 3 384 inimest. Toetudes eelnevatel kuudel tehtud võrdlustele töötukassa andmetega töötuskindlustusmakse laekumise kohta võib väita, et tegelik hõivesse liikujate osakaal on veelgi kõrgem, sest kõik inimesed ei teata töötukassale, et nad on leidnud uue töökoha.

 

Iseteenindusportaali hooldustööd


Täna, 5. aprilli hommikul, toimuvad töötukassa iseteenindusportaal hooldustööd, mistõttu võib esineda häireid portaali töös. Portaal on taas kasutatav hiljemalt kell 10.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)