Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja AS Hoolekandeteenused sõlmisid koostööleppe

Täna, 31. mail allkirjastasid Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja AS Hoolekandeteenused juhatuse esimees Maarja Mändmaa koostööleppe.

 

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul on AS Hoolekandeteenustega tulemuslikult koostööd tehtud juba alates 2011. aasta lõpust. Eduka koostöö kinnituseks ning edasiste sidemete tugevdamiseks allkirjastati täna ka ühine hea tahte koostöölepe.

 

Ootame töömessidele Jõhvi ja Narva!


Eesti Töötukassa ja üleeuroopaline töövahenduse võrgustik EURES korraldavad Euroopa tööhõivepäevade raames kaks töömessi Ida-Virumaal:

7. juunil  kell 13:00-16:00 Jõhvi Kutsehariduskeskuses

Tule ise ja saada abiotsijad vahvale koguperepeole â??Puude taga on inimeneâ??


Suve hakul, 7. ja 8. juunil toob uudne koguperepidu â??Puude taga on inimeneâ?? Tallinna lauluväljakule kokku andekad muusikud, tantsijad, kunstnikud, näitlejad, sportlased ja käsitöömeistrid â?? seda puudest või selle puudumisest hoolimata. Kohal on ka Eesti Töötukassa - abistame oma kogemustoas tööotsinguil puudega inimesi.

Olete oodatud 17. mail Tartusse töömessile


Eesti Töötukassa ja üleeuroopaline tööhõivevõrgustik EURES korraldavad reedel, 17. mail Tartus, ülikooli raamatukogu konverentsisaalis (W. Struve 1) töömessi. Mess on avatud kella 11.00-16.00 kõigile huvilistele, kes soovivad infot töötamisvõimalustest nii Eestis kui Euroopas. Osalemine on tasuta.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)